Bolt turpmāk varēs norēķināties izmantojot Apple Pay


bolt-app-view-splash public. foto
Vadošā Eiropas transporta pakalpojumu platforma Bolt piedāvā klientiem iespēju par braucieniem norēķināties arī ar Apple Pay. Apple Pay ļaus uzņēmuma klientiem samaksāt par sniegtajiem pakalpojumiem vēl ātrāk, ērtāk un drošāk.

Apple Pay funkcija automātiski parādīsies Apple ierīču lietotājiem kā viena no maksājuma metodēm, ja klients ir atjauninājis Bolt aplikāciju.

“Mēs vienmēr cenšamies piedāvāt risinājumus, kas nodrošinātu mūsu klientiem patīkamāku servisu, tajā skaitā arī ērtu maksājumu sistēmu. Apple Pay iekļaušana mūsu lietotnē palīdzēs klientiem ātrāk, ērtāk un drošāk apmaksāt braucienus,” papildināja Bolt tirdzniecības operāciju vadītājs Martti Ilvess (Martti Ilves).

Maksājumi ar Apple Pay ir pieejami Bolt klientiem Austrijā, Austrālijā, Horvātijā, Kiprā, Čehijā, Igaunijā, Somijā, Francijā, Ungārijā, Kazahstānā, Latvijā, Lietuvā, Maltā, Polijā, Portugālē, Rumānijā, Krievijā, Slovākijā, Zviedrijā, Ukrainā un Lielbritānijā.

Apple Pay mērķis ir nodrošināt klientiem drošu maksājumu sistēmu. Ja kopā ar Apple Pay tiek izmantota kredītkarte vai debetkarte, faktiskie karšu numuri netiek saglabāti ne ierīcē, ne Apple serveros. Norēķinoties ar Apple Pay, tiek piešķirts šifrēts ierīces unikālais konta numurs. Katrs darījums tiek autorizēts ar vienreiz lietojamu, unikālu dinamisko drošības kodu.

Apple Pay ir viegli uzstādāms un tas ļaus klientiem arī turpmāk izmantot visus bonusus un priekšrocības, ko piedāvā kredītkartes un debetkartes. Katrs Apple Pay pirkums tiek autentificēts tikai ar skatienu vai pieskārienu, izmantojot sejas atpazīšanu (Face ID) vai pirkstu nospiedumu (Touch ID), vai ierīces piekļuves kodu.

Vairāk informāciju par Apple Pay var atrast šeit: www.apple.com/lv/apple-pay/

Par Bolt

Bolt, iepriekš pazīstams kā Taxify, ir vadošā transporta pakalpojumu Eiropā, kuras mērķis ir padarīt braucienus pilsētā vieglākus, ātrākus un uzticamākus. Uzņēmumu 2013. gadā dibināja Markuss Villigs. Bolt investoru vidū ir Daimler, Didi Chuxing, Korelya Capital un TransferWise līdzdibinātājs Taavets Hinrikus. Šobrīd Bolt pakalpojumus izmanto vairāk kā 15 miljonus lietotāju visā pasaulē. Plašāka informācija šeit: www.bolt.eu

 

Bolt
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

augusts 2020
P O T C P S Sv
1 2
3 4 5 6 789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums