"KOOL Latvija" pie Jūrmalas šosejas atver savu lielāko degvielas uzpildes staciju


public. foto
Pirmdien, 5. augustā, Latvijas uzņēmums "Kool Latvija" atklāj jau desmito "Kool" zīmola degvielas uzpildes staciju (DUS) – Jūrmalas šosejas A10 malā. Strauji augošo tīklu papildina līdz šim lielākā DUS ar septiņām degvielas uzpildes vietām, veikalu, kura platība sasniedz ap 200 kvadrātmetru, un āra terasi. Jaunatvērtā DUS veidota īpaši intensīvas satiksmes posmā, lai apmierinātu prasīgo Jūrmalas šosejas autobraucēju vajadzības pēc pakalpojuma ātruma, ērtībām, plašāka veikala produktu sortimenta un kvalitatīvas ēdināšanas. Kopējās investīcijas DUS izstrādē sasniedz 1,3 miljonus eiro.

“Neraugoties uz apjomīgajiem Jūrmalas šosejas pārbūves remontdarbiem, vēl aktīvajā vasaras sezonā sākam piedāvāt Jūrmalas un Kurzemes virzienā braucošiem iedzīvotājiem, atpūtniekiem un darījumu cilvēkiem alternatīvu DUS pieredzi, kas atšķirsies no jau ierastām mazumtirdzniecības vietām. Arī pašam uzņēmumam “Kool Latvija” šī ir jauna pieredze, jo esam spēruši soli uz priekšu gan DUS izmēru ziņā, gan arī investējuši jaunos produktos un mūsdienīgos risinājumos, kas atbilst laikmeta prasībām. Piemēram, klienti varēs ērti iegādāties atvēsinātus lielos produktu iepakojumus, burtiski ieejot pašapkalpošanās ledusskapī, kur tie glabājas,” skaidro “KOOL Latvija” valdes loceklis Sandis Šteins.

Jaunajā vietā Kool klientiem tiek piedāvāts plašāks uz vietas gatavoto ēdienu klāsts, kas atbilst pilnvērtīgai ēdienreizei – klientu iecienīto brieža gaļas burgeri un KOOL desu papildina grilēta cūkgaļas kakla karbonāde, zupa, kā arī vasarā aktuālie saldējumi un aukstie dzērieni. Atbilstoši patērētāju uzvedības tendencēm, arī brokastu maltītes iegāde degvielas uzpildes stacijās kļūst par ieradumu. KOOL piedāvājumā ir uz vietas gatavotas karstmaizes, beigeļi, un pat olu kultenis no bioloģiskām olām.

KOOL atpazīstamības vizītkarte ir Latvijas arhitektu un dizaineru izstrādātais DUS vizuālais tēls. Jūrmalas šosejas DUS iekšējā un ārējā noformējumā ir izmantots vēl vairāk dizaina detaļu, nekā iepriekš, galvenokārt, koka elementi un mēbeles. “Jūrmalas šosejas stacijā esam spējuši radīt īpašu atmosfēru, ko novērtēs ikviens mūsu viesis. Mēs apzināmies, ka uzņēmuma atbildība ir ne tikai nodrošināt augstas kvalitātes pakalpojumu klientiem, bet arī rūpēties par vides sakopšanu, kas ir ieguvums sabiedrībai kopumā,” saka Sandis Šteins.

 

Lai arī ceļa sakārtošanas remontdarbi rit pilnā sparā, jau trešdien, 7. augustā, būs pabeigta brauktuves izbūve uz DUS tieši no Jūrmalas šosejas. Nedēļas pirmajās dienās autobraucēji varēs iebraukt DUS no Babītes puses. “Kool Latvija” atzinīgi novērtē sadarbību ar “Latvijas Valsts ceļiem” un uzņēmumu “A.C.B” remontdarbu grafika ievērošanā un iespēju nodrošināt iebraukšanu stacijā.

Šobrīd “KOOL” DUS attīstībā ieguldīti vairāk nekā 7,5 miljoni eiro, un tiek aktīvi strādāts pie tīkla paplašināšanas.

Par “KOOL Latvija”

“KOOL Latvija” dibināts 2016. gada oktobrī, sadarbojoties privātajiem investoriem un “ZGI-3” alternatīvo ieguldījumu fondam, lai radītu un attīstītu jaunu degvielas uzpildes tīklu Latvijā. 2018. gada nogalē par nozīmīgu “KOOL Latvija” kapitāldaļu turētāju kļuva “BaltCap Izaugsmes Fonds” (“BaltCap Growth Fund”), iegādājoties aptuveni 30% uzņēmuma kapitāldaļu. Pirmā uzpildes stacija tika atvērta 2017. gada septembrī. Šobrīd atvērtas jau deviņas “KOOL Latvija” degvielas uzpildes stacijas un veikali Rīgā, Piņķos, Ādažos, Sauriešos, Līgatnē, Valmierā un Jelgavā.

“KOOL” ir pilnībā Latvijā izstrādāts zīmols un koncepts ar mērķi apmierināt klientu vajadzības pēc ērta, ātra un kvalitatīva pakalpojuma. DUS tīkls piedāvā mūsdienu prasībām atbilstošāko degvielu, oriģinālas telpas un interjeru, ko izstrādājuši Latvijas uzņēmumi, un autentisku ēdienu no Latvijas ražotājiem.

 

“KOOL Latvija”
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

novembris 2020
P O T C P S Sv
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums