"Tele2" apgrozījums pirmajā pusgadā sasniedz vairāk nekā 60 miljonus eiro

Produktu portfeļa attīstīšana un klientu skaita pieaugums gan privātpersonu, gan biznesa klientu segmentos ļāvis vadošajam mobilo sakaru operatoram "Tele2" šī gada pirmajā pusgadā sasniegt 62,7 milj. eiro lielu apgrozījumu, kas ir par 4% vairāk nekā pērn šajā periodā. Uzņēmums turpināja mobilā sakaru tīkla attīstības programmu, pirmajā pusgadā investējot par 300% vairāk nekā aizvadītā gada attiecīgajā laika periodā.

“Tele2” saglabājis arī augstāko rentabilitātes rādītāju nozarē (37,6%), kas apliecina uzņēmuma darbības efektivitāti.

“Sekmīgos uzņēmuma darbības rezultātus veicinājuši vairāki faktori. Būtiskākais no tiem – pirmajā pusgadā ieviesām jauninājumus savos produktos, ņemot vērā klientu mobilo sakaru lietošanas paradumus un tirgus attīstības tendences. Otrkārt, pēc jaunākajiem regulatora mērījumu datiem, joprojām esam mobilo sakaru operators, kas saviem klientiem nodrošina ātrāko mobilo internetu Latvijā. Mūsu piedāvātos produktus, tīkla kvalitāti un pakalpojumu pieejamību novērtē mūsu klienti – to skaits pēdējā ceturksnī audzis par aptuveni 15 000,” saka “Tele2” valdes priekšsēdētājs Valdis Vancovičs.

Uzņēmuma peļņa (EBITDA) pirmajā pusgadā sasniegusi 23,5 milj. eiro, kas ir par 6,6% lielāka nekā pagājuša gada pirmajos sešos mēnešos.

“Otrais pusgads mums paies 5G zīmē, jo šobrīd aktīvi strādājam pie tā, lai drīzumā varētu iedarbināt pirmās 5G bāzes stacijas un dot lietotājiem iespēju izmēģināt jaunās tehnoloģijas sniegtās priekšrocības. Tāpat vērību veltam tam, lai nodrošinātu visaugstākā līmeņa klientu apkalpošanu, kā arī arvien jaunākus un modernākus pakalpojumus. Tuvākajā laikā mūsu klientiem būs pieejamas arī jaunas iespējas digitālajā vidē,” atzīt V. Vancovičs.

Tele2” ir mobilo sakaru līderis Latvijā un uzņēmuma klienti ir gandrīz puse Latvijas iedzīvotāju. Uzbūvējot Baltijā modernāko sakaru tīklu, “Tele2” nodrošina vidēji ātrāko mobilo internetu Latvijā un 4G tīkla pārklājumu, kas ir pieejams 99% iedzīvotāju. “Tele2” ir daļa no “Tele2 AB” grupas un ir vienīgais mobilo sakaru operators, kas darbojas vienoti visās Baltijas valstīs.

Tele2 Latvia
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

jūlijs 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4 5
6 7 89101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums