"McDonald’s" Latvijā pērn apgrozīja 40,5 miljonus eiro un investēja 1,9 miljonus eiro attīstībā


Vladimirs Janevskis public. foto
Vadošā restorānu tīkla Latvijā "McDonald's" apgrozījums pērn bija 40,5 miljoni eiro, kas ir par 12% vairāk nekā gadu iepriekš. Tāpat "McDonald's" peļņa auga par 20%, sasniedzot 1,9 miljonus eiro.

“McDonald's” arī veica ievērojamas investīcijas 1,9 miljonu eiro apmērā restorānu modernizācijā un jaunā koncepta ieviešanā, tai skaitā 780 000 eiro investīcijas restorānā Vecrīgā. Jaunā koncepta restorānos ir ieviestas jaunākās “McDonald’s” inovācijas, to skaitā pašapkalpošanās viedkioski, kas ļauj viesiem pašiem pasūtīt un norēķināties par maltīti, atsevišķi nodalītas maltīšu pasūtīšanas un saņemšanas vietas, kā arī ieviesta apkalpošana pie galdiņiem un viesu apkalpošanas speciālisti, kas rūpējas par viesu ērtībām un patīkamu pieredzi restorānā.

“Pagājušais gads mums bija ļoti aktīvs un veiksmīgs. “McDonald's” turpināja nostiprināt savas līderpozīcijas ēdināšanas nozarē gan Latvijā, gan visās Baltijas valstīs. Uzņēmuma spēcīgie finanšu rezultāti un pastāvīgie ieguldījumi inovācijās un restorānu modernizācijā ļauj ar pārliecību raudzīties uz "McDonald’s" attīstību arī turpmāk,” saka Vladimirs Janevskis (Vladimir Janevski), “McDonald's” rīkotājdirektors Baltijas valstīs.

“Šogad, modernizējot arī restorānu t/c “Alfa”, būsim veiksmīgi pabeiguši plašo restorānu modernizācijas programmu, lai mūsu viesiem sniegtu labāko “McDonald’s” apkalpošanas pieredzi. Esam gandarīti un priecīgi, ka pagājušajā gadā “McDonald’s” sasniedza rekordlielu viesu skaitu – 4,6 miljonus. Tas ir apliecinājums tam, ka viesi augstu novērtē restorānos ieviestās inovācijas, kā arī jaunumus mūsu ēdienkartē, piemēram, gardēžu burgerus sadarbībā ar šefpavāru Lauri Aleksejevu,” piebilst V.Janevskis.

Maltā bāzētā uzņēmumu grupa “Premier Capital”, kas ir “McDonald’s” attīstības licences turētājs sešos Eiropas tirgos, ieskaitot Latviju, 2018.gadā sasniedza 23 miljonus eiro peļņu pirms nodokļu nomaksas. Tas ir būtisks pieaugums pret 2017.gada rādītājiem, kad uzņēmuma peļņa bija 20 miljoni eiro. Grupas apgrozījums pagājušajā gadā pieauga par 11,5%, ieņēmumiem sasniedzot 294 miljonus eiro. “Premier Capital” vairāk nekā 8000 darbinieku lielā komanda 146 restorānos Igaunijā, Grieķijā, Latvijā, Lietuvā, Maltā un Rumānijā apkalpoja 119 miljonus viesu, sasniedzot jaunu viesu skaita rekordu.

Par “McDonald’s”

“McDonald’s” ir vadošais ēdināšanas uzņēmums Latvijā pēc viesu un darbinieku skaita, kā arī finanšu snieguma un investīcijām. “McDonald’s” nodrošina darba vietas 660 darbiniekiem, un “McDonald’s” 13 restorānus Latvijā pērn gada laikā apmeklēja 4,6 miljoni viesu.

“McDonald’s” attīstības licences turētājai Maltas kompānijai “Premier Capital” pieder 146 “McDonald’s” restorāni Baltijas valstīs, Maltā, Grieķijā un Rumānijā, apkalpojot 119 miljonus viesu gadā un nodarbinot vairāk nekā 8000 cilvēku.

“Premier Capital” ir Maltas kompānijas “Hili Ventures” meitas uzņēmums. “Hili Ventures” ir “McDonald’s” un “Apple” attīstības licences turētājs vairākās valstīs, kā arī darbojas loģistikas, inženierzinātņu, tehnoloģiju un nekustamo īpašumu jomās. “Hili Ventures” ir pārstāvēts 10 valstīs Centrāleiropā, Austrumeiropā un Ziemeļāfrikā, un uzņēmumā strādā 9000 darbinieku liela komanda. “Hili Ventures” ir “Allison”, “Apple”, “Cisco,” “CMA CGM”, “Hoffmann”, “IBM”, “Konecranes”, “Lenovo”, “McDonald’s”, “Microsoft”, “NCR”, and “Terberg” un daudzu citu globālu zīmolu partneris.

McDonald’s
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

septembris 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30     

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums