Latvijas uzņēmums "KOOL" atver pirmo DUS Zemgales reģionā


public. foto
Šajā sestdienā Jelgavā, Lietuvas šosejā 2A, tiks atklāta pirmā "Kool" degvielas uzpildes stacija (DUS) Zemgalē. Šī ir jau devītā DUS, ko vietējais uzņēmums atvēris 2 gadu laikā kopš savas darbības uzsākšanas, un tās izveidē ieguldīti ap 600 tūkstošu eiro. Jaunā DUS piedāvā pilnu degvielas produktu klāstu un daudzveidīgu veikala sortimentu, turpinot īstenot uzņēmuma stratēģiju - apmierināt prasīgāko klientu vajadzību pēc ērta, ātra, bet vienlaikus kvalitatīva pakalpojuma.

Jelgavas “Kool” DUS atrodas ģeogrāfiski ērtā vietā - tuvu pilsētas centram un A8 autoceļam jeb Jelgavas šosejai, kas savieno Rīgu ar Jelgavu un tālāk ar Lietuvas robežu. Iebraukšana DUS ir pa ceļam kā vietējiem iedzīvotājiem, tā autobraucējiem, kas dodas uz Lietuvu vai iebrauc Jelgavā no kaimiņvalsts puses.

Jaunajā vietā klientus sagaida īpašā un no pārējiem tirgus spēlētājiem atšķirīgā “Kool” pieredze, kas izpaužas it visā, sākot no izteiksmīgā vizuālā dizaina un beidzot ar klientu pieprasīto Latvijas brieža gaļas burgeri. Plānojot DUS viesu profilu un plūsmu, Jelgavas veikals ir izveidots plašāks un piedāvā klientiem vairāk ērtību. Ir paplašināts “Kool” īstu ēdienu sortiments, papildinot to ar uz vietas gatavotu cūkgaļas steiku, bioloģisko olu kulteni, zupu un citiem produktiem. Tādējādi “Kool Latvija” turpina mainīt viedokli par ātrās ēdināšanas pakalpojumu, pierādot, ka degvielas uzpildes stacijā prasīgajiem mūsdienu patērētājiem ir iespējams piedāvāt zināmas izcelsmes kvalitatīvus ēdienus, tostarp Latvijas ražotāju produktus.

Jelgava ir nacionālas nozīmes pilsēta un attīstības centrs, kas pilda valsts izaugsmes dzinējspēka funkciju. Pilsēta veido pievilcīgu dzīves un darba vidi iedzīvotājiem, rūpējas par kvalitatīvu infrastruktūru, kas nodrošina pilsētas sasaisti ar apkārtējām teritorijām un piesaista investīcijas un pakalpojumus. Tāpēc “Kool” DUS ienākšana Jelgavā ir ekonomiski pamatots un tālredzīgs solis. Jelgavas DUS izdevīgā ģeogrāfiskā novietojuma un attīstītās infrastruktūras dēļ varam ērti risināt loģistikas un administrēšanas jautājumus, lai nodrošinātu mūsu DUS tīkla pieredzi vēl lielākam autovadītāju skaitam. Jelgavas DUS ir nozīmīgs objekts uzņēmuma attīstībā,” skaidro “KOOL Latvija” valdes loceklis Sandis Šteins.

Šobrīd “KOOL” DUS tīkla attīstībā ieguldīti 6,2 miljoni eiro, un drīzumā tiks atklāta DUS Jūrmalas virzienā, A10 autoceļa malā.

Par “KOOL Latvija”

“KOOL Latvija” dibināts 2016. gada oktobrī, sadarbojoties privātajiem investoriem un “ZGI-3” alternatīvo ieguldījumu fondam, lai radītu un attīstītu jaunu degvielas uzpildes tīklu Latvijā. 2018. gada nogalē par nozīmīgu “KOOL Latvija” kapitāldaļu turētāju kļuva “BaltCap Izaugsmes Fonds” (“BaltCap Growth Fund”), iegādājoties aptuveni 30% uzņēmuma kapitāldaļu. Pirmā uzpildes stacija tika atvērta 2017. gada septembrī. Šobrīd atvērtas jau deviņas “KOOL Latvija” degvielas uzpildes stacijas un veikali Rīgā, Piņķos, Ādažos, Sauriešos, Līgatnē, Valmierā un Jelgavā.

“KOOL” ir pilnībā Latvijā izstrādāts zīmols un koncepts ar mērķi apmierināt klientu vajadzības pēc ērta, ātra un kvalitatīva pakalpojuma. DUS tīkls piedāvā mūsdienu prasībām atbilstošāko degvielu, oriģinālas telpas un interjeru, ko izstrādājuši Latvijas uzņēmumi, un autentisku ēdienu no Latvijas ražotājiem.

 

“KOOL Latvija”
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

jūlijs 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums