Swedbank apdrošināšana: vētra postījusi mājas, palīgēkas, siltumnīcas; zaudējumi mērāmi vairākos tūkstošos eiro

Swedbank apdrošināšanas apkopotā statistika pēc aizvadītajā nedēļā piedzīvotajiem vētras postījumiem liecina, ka cilvēku īpašumiem nodarīto zaudējumu apmērs svārstās no dažiem simtiem līdz tūkstošiem eiro. Visvairāk bojāti ēku jumti, siltumnīcas un zibens spēriena rezultātā bojātas elektroierīces.

Kopumā no 11. līdz 13.jūnijam, kad Latviju pāršalca spēcīgās vēja brāzmas, tika saņemti vairāk nekā 50 atlīdzību pieteikumi. Visvairāk atlīdzību pieteikumu skaits saņemts tieši no Kurzemes reģiona.

Daži no gadījumiem – vējš norāvis zirgu stallim pusi jumta; lūzuši koki izsituši mājokļu logus vai sabojājuši ēku jumtus; vētras laikā applūdis pagrabs, bojājot arī ēkas koka sienu konstrukcijas, zibens spēriena rezultātā nodegusi pirts ēka un citi gadījumi. Vidējā atlīdzība par nodarītajiem bojājumiem lietus plūdu rezultātā680 eiro, savukārt par bojātu ēku jumtu – sākot no  600 eiro.

Postošas dabas stihijas Latvijā nav retums, taču cilvēki vēl aizvien bieži turas pie pārliecības “ar mani jau tā nenotiks” vai “man tas nav aktuāli”. Taču, piemēram, pērn 11% no atlīdzību pieteikumiem bija saistīti ar dažādām dabas izraisītām likstām, piemēram, lūzuši koki, norauti jumti, piekabe “iepūsta” mājas sienā, “aizpūstas” lapenes un citi gadījumi. Vidējā izmaksātā summa sasniedza 670 eiro. Tāpēc iedzīvotājiem būtu svarīgi kritiski pārdomāt, vai ir pietiekams finansiāls drošības spilvens, lai šādās neplānotās situācijās izdevumus segtu pašu spēkiem, vai tomēr īpašumu apdrošināt,” atzīmē Dzintars Kalniņš, Swedbank Riska apdrošināšanas daļas vadītājs.

Par Swedbank apdrošināšanu

Swedbank piedāvā apdrošināšanas pakalpojumus, kurus nodrošina Swedbank P&C Insurance AS un Swedbank Life Insurance SE. Apdrošināšanas pakalpojumu klāsts aptver obligāto sauszemes transportlīdzekļu īpašnieku civiltiesiskās atbildības (OCTA) apdrošināšanu, brīvprātīgo auto apdrošināšanu (KASKO), mājokļa apdrošināšanu, ceļojuma apdrošināšanu, kā arī privāto dzīvības apdrošināšanu, apdrošināšanu ģimenes atbalstam, kredītņēmēja dzīvības apdrošināšanu un citus apdrošināšanas pakalpojumus. Swedbank apdrošināšanas pakalpojumi ir pieejami Swedbank internetbankā, kā arī Swedbank filiālēs visā Latvijā.

Swedbank
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

janvāris 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28293031  

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli