GEFCO uzlabo Korporatīvās sociālās atbildības pieeju un paātrina izstrādi


Publicitātes foto
Jau septīto gadu pēc kārtas GEFCO, pasaules līderis komplekso piegādes ķēžu risinājumu jomā un Eiropas līderis automobiļu loģistikā, uzsver savu apņemšanos veicināt Korporatīvo sociālo atbildību (KSA), kas ir galvenais ilgtspējīgas izaugsmes virzītājspēks.

2018. gadā GEFCO Grupa turpināja uzlabot savu ilgtspējīgas attīstības sniegumu, vienlaikus stiprinot savas prasmes visos tās darbības aspektos. Turklāt GEFCO ir apņēmies nodrošināt inovācijas, lai rastu arvien efektīvākus un videi draudzīgākus risinājumus, kas ir patiesa “Partners, unlimited” pieeja, atspoguļojot vēlmi sadarboties un mijiedarboties ar visām ieinteresētajām pusēm.

Stiprināta Korporatīvās sociālās atbildības sistēma

Kopš 2009. gada ANO Globālā līguma parakstīšanas, GEFCO apņēmās īstenot piesardzības principu attiecībā uz vides riskiem, veicinot videi draudzīgu tehnoloģiju attīstību un nodrošinot cilvēktiesību un darba tiesību aizsardzību, kā arī cīņu pret korupciju. Ētikas kodekss garantē, ka visi darbinieki ievēro šīs vadlīnijas, savukārt Ētikas Komiteja nodrošina to pienācīgu uzraudzību un ikdienas īstenošanu.

Turpinot paātrināt uzņēmuma kultūras izpratni, GEFCO ir veicis nozīmīgu ilgtermiņa riska analīzi, aplūkojot KSA jautājumus ne tikai no savas perspektīvas, bet arī no visu ārējo ieinteresēto personu viedokļa. Iegūtais ieskats ir pamats tam, lai pietuvotos prioritārajiem riskiem, kā arī, lai labāk strukturētu uzņēmuma pieeju KSA problēmām. Ar visaptverošu un kvantitatīvu viedokli par riskiem un to nozīmīgumu, GEFCO spēj nodrošināt pietiekami stingru politiku, lai risinātu katru izaicinājumu un jēgpilni sekotu progresam.

Izpilddirektora vietnieks GEFCO cilvēkresursu un KSA jautājumos Stefans Milhets (Stéphane Milhet) norāda: “GEFCO kā organizācijas izvēle un rīcība var būtiski ietekmēt mūsu partnerus, darbiniekus un vidi. Mēs varam palīdzēt veidot teritorijas, stiprināt vietējo ekonomiku un pozitīvi izmainīt pasauli.”

Uzlabota vides efektivitāte

  • Optimizēts, tīrāks un arvien vairāk savienots transports

Jau otro gadu pēc kārtas GEFCO sasniedza 2% CO2 transporta emisiju, pateicoties īpašām darbībām, kas veiktas 2018. gadā. Šis skaitlis atbilst izvirzītajiem mērķiem un ir panākts, optimizējot transporta plūsmas, uzlabojot transportlīdzekļu parku un veicinot multimodālus risinājumus, kas piedāvā alternatīvas autotransportam. Arī inovācijas ir galvenais tehnoloģiju dzinējspēks. Tiek pētīti arī citi inovatīvi risinājumi, piemēram, transportlīdzekļu elektrifikācija vai savienotais transportu tīkls. Spānijā un Čehijā GEFCO ir uzsācis īstenot pakalpojumus, izmantojot dubultās kravas automašīnas ar garumu no 25 līdz 30 metriem. Šīs konfigurācijas palielina iekraušanas jaudu un produktivitāti, tādējādi ierobežojot kravas automašīnu skaitu uz ceļa, kā arī CO2 emisijas.

  • Energoefektīvas darbības

Ar 300 galamērķiem visā pasaulē GEFCO nodrošina, ka to ietekme uz vidi un kaimiņiem tiek minimizēta ar ambicioziem mērķiem, lai samazinātu enerģijas patēriņu un atkritumu poligonu izmantošanu, vienlaikus palielinot pārstrādi un enerģijas reģenerāciju. 2018. gadā 69% no grupas atkritumiem tika reģenerēti vai pārstrādāti, un 59 no GEFCO biznesa līnijām bija ieguvušas ISO 14001 sertifikātu.

  • KSA veiktspēja, ko sertificējusi EcoVadis un CDP

2018. gadā GEFCO tika sertificēts ar EcoVadis zelta godalgu. Šī sertifikācija atspoguļoja progresīvu līmeni četros EcoVadis uzraudzītajos virzienos: ietekmes uz vidi pārvaldība, cilvēkresursu prakse, ētika un profesionālā uzvedība un iepirkumu politika. 2018. gadā GEFCO ieguva vēl par diviem punktiem vairāk nekā 2016. gadā, sasniedzot 64 punktus no 100. Kā rezultātā GEFCO grupa atkal ir viena no 5% lielāko uzņēmumu KSA, kopumā no 30 000, ko novērtējis EcoVadis visā pasaulē.

GEFCO arī ieguva vērtējumu “B” CDP (agrāk Oglekļa emisiju novērošanas projekts) anketā par klimata pārmaiņām. CDP pārvalda globālo atklājumu informācijas sistēmu, kas ļauj uzņēmumiem, pilsētām, valstīm un reģioniem izmērīt un pārvaldīt savu ietekmi uz vidi. Organizācija sniedz vērtējumus no “A” līdz “D”. Ar šo reitingu GEFCO ierindojas virs sektora vidējā līmeņa.

  • KSA partnerības pieeja

GEFCO katru dienu sadarbojas ar saviem partneriem, klientiem un ieinteresētajām pusēm, lai sasniegtu visaugstākos atbildības standartus, kas atbilst tās kultūrai „ Partners, unlimited”. 2018. gada beigās 1488 autopārvadātāji parakstīja GEFCO Atbildīgo Iepirkumu hartu (RPC), kas veido 76% no regulārajiem maršrutu izdevumiem.

Inovācijas – kopīga vērtība

GEFCO darbojas strauji mainīgā vidē, un jaunās tehnoloģijas pārveido gan ražošanas procesus, gan patērētāju tendences. Pārvēršot šos izaicinājumus iespējās, kas prasa novatorisku pieeju, GEFCO ir strādājis, lai inovācijas kļūtu par uzņēmuma stratēģijas pamatu, veicinot to katrā organizācijas līmenī.

Tā kā GEFCO pauž pārliecību, ka uzņēmuma darbinieki ir vislielākā vērtība, 2018. gadā grupa uzsāka GEFCO Inovāciju rūpnīcas darbību, kas katram darbiniekam deva iespēju izgudrot un izpētīt inovatīvas idejas ar potenciālu tās attīstīt risinājumos, kas atbalsta uzņēmējdarbības izaugsmi. Tajā pašā laikā GEFCO ir sadarbojies ar Techstars, globālo jaunuzņēmumu akseleratoru, kas sniedz GEFCO grupai piekļuvi unikālai inovāciju ekosistēmai un daudzām inovatīvām un ilgtspējīgām risinājumu iespējām.

GEFCO korporatīvās sociālās atbildības (KSA) 2018 ziņojums pieejams šeit: https://www.gefco.net/en/about-us/csr/

PAR GEFCO grupu

GEFCO ir pasaules līderis kompleksās piegādes ķēdes risinājumos un Eiropas līderis automobiļu loģistikā. Pamatojoties uz 70 gadu pieredzi un 13 000 lielu darbaspēku, GEFCO izstrādā viedus, elastīgus risinājumus, lai apmierinātu sarežģītākās piegādes ķēdes problēmas visās rūpniecības nozarēs. 47 valstīs, ar spēcīgu globālo partneru tīklu, GEFCO apkalpo 300 galamērķus visā pasaulē. 2018. gadā grupas ieņēmumi bija 4,6 miljardi eiro. www.gefco.net

Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

janvāris 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28293031  

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli