ERGO iegūst zelta kategoriju Ilgtspējas indeksa novērtējumā


public. foto
Apdrošināšanas sabiedrība ERGO (ERGO) iegūst Zelta kategoriju Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūta ikgadējā Ilgtspējas indeksa novērtējumā par aizvadītā gada sniegumu korporatīvās sociālās atbildības jomā. Papildus, pateicoties optimālam sieviešu un vīriešu skaitam kolektīvā, vienlīdzīgam atalgojumam, iespējām veidot karjeru un ieņemt vadošus amatus, ERGO tika atzīts arī par Dzimumu līdztiesīgāko uzņēmumu. Savukārt Atbildīgas biznesa nedēļas ietvaros ERGO otro gadu pēc kārtas tika atzīta arī par ģimenei draudzīgu uzņēmumu.

Ilgtspējas indeksa Zelta kategorijā iekļautie uzņēmumi demonstrē atklātību un caurskatāmību, īstenojot uzņēmumu korporatīvās atbildības stratēģiju, kas ietver rūpes par darbiniekiem, klientiem un vides ilgtspēju.

Mūsdienu dinamiskajā vidē arvien lielāka nozīme ir ilgtermiņa skatījumam, gan īstenojot biznesa praksi, gan arī domājot par sabiedrību un vidi kopumā. ERGO darbības pamatā jau vairāku gadu garumā ir ilgtspējīga domāšana, īstenojot virkni aktivitāšu sabiedrības labklājības veicināšanai un iesaistoties sabiedriski nozīmīgu jautājumu risināšanā, piemēram, satiksmes drošības veicināšanai, rūpējoties par apkārtējo vidi un vides ilgtspējīgu attīstību. Savukārt, mūsu uzņēmuma veiksmīgas attīstības priekšnoteikums ir rūpes par darbiniekiem, darbinieku profesionālās un personīgās izaugsmes veicināšana, piemērotas darba vides un labvēlīgu darba apstākļu nodrošināšana. Ilgtspējas indeksa nākamās pakāpes apbalvojuma sasniegšana ir apliecinājums mūsu mērķtiecīgam un rezultatīvam komandas darbam. Zelta kategorijas iegūšana ir ne tikai paveiktā novērtējums, bet arī atbildība un pat pienākums nākotnē tiekties pēc arvien augstākiem rezultātiem un sasniegt vairāk, lai mēs visi kopā varētu dzīvot labākā, zaļākā un drošākā vidē,” norāda Ingrīda Ķirse, apdrošināšanas sabiedrības ERGO valdes locekle Baltijas valstīs.

ERGO Ilgtspējas indeksā piedalās kopš 2017.gada, kad tika saņemts Bronzas kategorijas novērtējums, 2018.gadā – Sudraba, bet 2019. gadā – Zelta kategorijas apbalvojums.

Ilgtspējas indekss ir stratēģisks vadības instruments, kas nodrošina starptautiskām prasībām atbilstošu uzņēmuma snieguma novērtējumu tādos aspektos kā uzņēmuma stratēģiskā plānošana, tirgus attiecības, darba vide, sabiedrība un apkārtējā vide, piešķirot uzņēmumam bronzas, sudraba, zelta vai platīna kategoriju, balstoties uz sasniegtajiem rezultātiem.

Savukārt Labklājības ministrija ik gadu piešķir Ģimenei draudzīga uzņēmuma statusu tiem uzņēmumiem, kas īsteno ģimenei draudzīgu politiku gan savā komercsabiedrībā, gan plašākas sabiedrības kontekstā – sniedzot pakalpojumus, nodrošinot atbilstošu vidi u.tml.


 

Apdrošināšanas sabiedrība ERGO
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

marts 2020
P O T C P S Sv
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
3031     

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbumi