Produktu līniju "Maiziņš" papildina proteīna un burgeru porcijmaizītes


BurgeruMaizins. public. foto
"Latvijas Maiznieks" 2017. gadā izstrādājis jaunu produktu līniju "Maiziņš", kas šogad papildināta ar diviem jauniem veidiem – proteīna un burgeru porcijmaizītes.

Burgeru maizītes radītas šim ēdienam neierastā – kvadrāta – formā, tā ir sātīga kviešu maize ar sezama sēklām, kas kā radīta patērēšanai dārza ballītēs un piknikos. “Lai arī burgeru maizītes pircējiem kļuvušas pieejamas pavisam nesen, jau redzam, ka tās veikalu plauktos ir pamanītas – to apliecina iedzīvotāju aptauja, ko šā gada maijā organizējām sadarbībā ar pētījumu centru “Norstat”. Vētījām, kādas “Maiziņa” garšas patērētāji visvairāk iecienījuši, un burgera veids ierindojies kā sestais populārākais. Esam arī saņēmuši pozitīvas atsauksmes – daudzi novērtē tieši maizes formu kā burgeram neierastu, taču kā ko jaunu un ērtu pagatavošanā. Kurš, galu galā, ir teicis, ka burgeram ir jābūt apaļam?” akcentē “Latvijas Maiznieks” valdes loceklis Māris Daude.

Tikmēr proteīna “Maiziņš” ir īpaši piemērots aktīva dzīvesveida cienītājiem un sportistiem - viena procija satur 13,6 gramus olbaltumvielu, 20,8 gramus ogļhidrātu un samazinātu cukura daudzumu.

“Produkti “Maiziņš” ir ražoti Latvijā, no vietējām izejvielām. Tiem ir ērta - kvadrāta forma, kas bez problēmām ietilpst pusdienu kārbā. Katrā iepakojumā ir četras porcijmaizītes. To, ka produkts patērētāju vidū ir iecienīts, apliecina straujais noiets – 2018. gadā, salīdzinot ar 2017. gadu, tas palielinājies deviņas reizes,” papildina M. Daude.

Porcijmaize “Maiziņš” atzīta par Latvijas Gada produktu 2018, bet siera “Maiziņš” pēc starptautiskā tirgus un patērētāju pētījumu uzņēmuma “Nielsen” datiem atzīts par 2018. gada veiksmīgāko produktu maizes izstrādājumu kategorijā.

Porcijmaize “Maiziņš” pieejami visos lielākajos pārtikas veikalu tīklos.

Produktu līnijā sākotnēji tika iekļauti septiņi porcijmaizīšu veidi – siera, dārzeņu, pilngraudu, auzu, rudzu, kaņepju un grieķu jogurta “Maiziņš”. Pašlaik līnija papildināta arī ar jaunajām proteīna un burgeru porciju maizītēm. Investīcijas šajā ražošanas līnijā ir ap 5,5 miljoni eiro. Produkta mērķa tirgi: Baltijas valstis un Skandināvija.

Par “Latvijas Maiznieku”:

"Latvijas Maiznieks" ir viena no lielākajām maizes ceptuvēm Latvijā, kas savu darbību uzsāka 1968. gadā. LM maizes meistari – tehnologi – rūpīgi seko līdzi visiem jauninājumiem, ieviešot progresīvas tehnoloģijas un vienlaikus saglabājot vecās maizes cepšanas tradīcijas.

“Latvijas Maiznieku”
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

februāris 2020
P O T C P S Sv
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 1920212223
242526272829

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli