"Maxima" vasarā piedāvā 750 darba vietas jauniešiem


Maxima jauniesi public. foto
Veicinot jauniešu iespējas iepazīt darba vidi un gūt pirmo praktisko darba pieredzi, "Maxima Latvija" sadarbībā ar Nodarbinātības valsts aģentūru (NVA) šovasar sniedz darba vietas 750 jauniešiem vecumā no 15 līdz 17 gadiem. Darba vietas jauniešiem pieejamas veikalos 40 pilsētās un ciemos visā Latvijā. 

Jauniešu interese par darba iespējām vasarā katru gadu pieaug. Arī šogad tā ir liela, un jauniešu pieteikumi ir savlaicīgi. Tiem jaunajiem cilvēkiem, kuri vēl nav paspējuši pieteikties vasaras darba programmai, “Maxima Latvija” uzņēmumā vēl ir pieejamas ap 50 darba vietas - vairākas darba vietas jūnijā un aptuveni 40 darba vietas augustā.

“Darbs vasaras brīvlaikā ikvienam jaunietim ir iespēja ielūkoties darba pasaulē, izmēģināt skolā apgūtās zināšanas un iegūt jaunas. Jaunieši to arvien vairāk apzinās un izmanto. Likumsakarīgi vislielākā jauniešu interese izmēģināt spēkus mūsu uzņēmumā ir Rīgā un Pierīgas novados, kur iedzīvotāju un arī “Maxima” veikalu skaits ir lielāks. Liela interese šogad ir arī reģionos. Ikviens jaunietis, kas vēlas iesaistīties, ir laipni aicināts uz kādu no mūsu rīkotajām tikšanās reizēm, lai uzzinātu vairāk par darba iespējām un pienākumiem,” stāsta “Maxima Latvija” personāla atlases vadītājs Jānis Melngailis.

“Maxima Latvija” piedāvātā darba programma jauniešiem ļauj viņiem apgūt mazumtirdzniecības nozares darbības pamatprincipus, iepazīt veikala ikdienas procesus, attīstīt saskarsmes un komunikācijas prasmes un gūt praktiskas iemaņas, veicot jaunākā pārdevēja palīga pienākumus. “Maxima” pieredze liecina: nereti jaunieši pēc prakses NVA programmas ietvaros atgriežas uzņēmumā un turpina strādāt kādā no veikaliem arī atlikušo vasaru vai atgriežas darbā atkal nākamajā vasarā.

Darba vietas jauniešiem vasaras mēnešos nodrošina “Maxima” veikali Aizkrauklē, Koknesē, Pļaviņās, Alūksnē, Balvos, Bauskā, Gulbenē,  Iecavā, Cēsīs, Dobelē, Jelgava, Jēkabpilī, Jūrmalā, Kuldīgā, Liepājā, Limbažos, Ogre, Olainē, Lielvārdē, Ikšķilē; Preiļos, Līvānos, Rēzeknē, Rīgā, Salacgrīvā, Salaspilī, Ķekavā, Ādažos, Baldonē, Mārupē, Saldū, Siguldā, Talsos, Tukumā, Kandavā, Valmierā, Valkā, Smiltenē un Ventspilī.

NVA jauniešu nodarbinātības programmā “Maxima Latvija” piedalās jau 10 gadus, kopumā šo gadu laikā sniedzot vasaras darba iespējas vairāk kā 4500 Latvijas jauniešiem.

Par SIA „Maxima Latvija”:

SIA "Maxima Latvija" ir mazumtirdzniecības tīkls ar 165 veikaliem Latvijā, no kuriem 129 ir “X” formāta veikali, 24 ir “XX” un septiņi ir “XXX” formāta veikali, kā arī pieci ir "Maxima Express" veikali. Šogad "Maxima" ir kļuvusi arī par elektromobilitātes līderi Ziemeļeiropā, ieviešot ar litija jona akumulatoriem darbināmus krāvējus un videi draudzīgu tehnoloģiju, kas vienkāršo darbinieku ikdienas darbu un padara to krietni ērtāku. Uzņēmuma veikalos strādā aptuveni 7500 profesionāļi, uzņēmumam ir divi loģistikas centri un interneta pārtikas preču veikals barbora.lv. "Maxima" veikali sortimentā Latvijā ir līdz pat 60 000 produktu. "Maxima" turpina paplašināt vietējo produktu sortimentu un piegādā tos no lauksaimniekiem, zemniekiem, vidējiem un mazajiem uzņēmumiem, kā arī amatniekiem, kuri atrodas tuvu pircēju dzīvesvietām. Uzņēmums ir daļa no holdinga kompānijas "Maxima Grupe", kas ir lielākais mazumtirdzniecības tīkls un darba devējs Baltijas valstīs ar vairāk nekā 30 000 darbinieku piecās valstīs (Lietuvā, Latvijā, Igaunijā, Polijā un Bulgārijā).

SIA "Maxima Latvija"
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

augusts 2020
P O T C P S Sv
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 1213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums