Industriālā pasta un papīrs: jaunums darba apstākļu uzlabošanai


Foto: Berendsen.lv
Ražošanā bieži izmanto spēcīgas vielas, kas viegli ieēdas ādā un ir grūti nomazgājamas ar parastām ziepēm un ūdeni. Laika tērēšana, darba motivācijas zudums un ādas kairinājumi ir vien daļa no negatīvām sekām, kas ilgu laiku bija jāpacieš gan darbiniekiem, gan darba devējiem. Tagad situācija ir mainījusies uz labo pusi – Latvijas tirgū ir pieejama specializēta industriālā pasta un industriālais papīrs, kas efektīvi noņem pat grūti notīrāmus netīrumus. Par jauno pakalpojumu lasiet šajā rakstā!

Industriālā pasta – saudzē ādu, likvidē netīrumus

Darbs ar smērējošām vielām industriālā vidē neizbēgami padara roku mazgāšanu par īstu izaicinājumu. Parastas ziepes nespēj labi nomazgāt šādusnetīrumus, tāpēc higiēnas risinājumu uzņēmums “Berendsen” piedāvā sen gaidītu iespēju – jaunu industriālo pastu, kas lieliski nomazgā pat grūti notīrāmas vielas:

  • eļļas;
  • krāsas;
  • smērvielas;
  • tinti;
  • dravu u.tml.

“Berendsen” industriālā pasta nesatur ne šķīdinātājus, ne plastmasas mikrolodītes – skrubja efekts tiek nodrošināts ar aprikožu kauliņu daļiņām. Pasta ir dermatoloģiski testēta un atļauta ikdienas lietošanai.

Produkta papildu priekšrocība – ērta un ekonomiska lietošana. “Berendsen” pasta tiek pārdota speciālos 2,5 l un 5 l iepakojumos, nevis neērti lietojamās tūbās vai nepraktiskos spaiņos.  Turētājs tiek piestiprināts pie sienas, tāpēc to nevar nejauši nogrūst no izlietnes malas vai “netīšām” aiznest mājās. Pateicoties dozēšanas mehānismam, lietotāji ik reizi izmanto tik pastas, cik nepieciešams, tāpēc iepakotā produkta kalpošanas laiks ir krietni lielāks nekā pastai, ko var brīvos daudzumos ņemt no spaiņa.


Foto: Berendsen.com

Industriālais papīrs nevainojamai tīrībai

Vēl viens “Berendsen” jaunums ir industriālais papīrs efektīvai netīrumu notīrīšanai gan no ādas, gan no dažādām virsmām. Divu kārtu industriālais papīrs pilda papīra dvieļa funkcijas ražošanas vidē un ir pieejams gan atsevišķi, gan komplektā ar grīdas vai sienas statīvu.

Pilns higiēnas komplekts ražošanas apstākļiem – pasta, papīrs un statīvs, – nodrošina ne tikai roku tīrību,  bet arī pozitīvu attieksmi pret darbu tīrā vidē. Produkti noderēs visiem, kas strādā ražošanā vai regulāri izmanto darbā grūti nomazgājamas vielas.

Kāpēc “Berendsen”?

“Berendsen” nav vienkārši higiēnas produktu pārdevējs – tas ir uzņēmums, kas piedāvā pilnvērtīgu higiēnas ārpakalpojumu, kurā iekļauta produkta piegāde, uzstādīšana un regulāra nomaiņa. Pasūtot “Berendsen” higiēnas risinājumus, Jums nebūs jāuztraucas par savlaicīgu industriālās pastas uzpildi un papīra krājumu atjaunošanu – to nodrošinās “Berendsen” komanda.

Industriālā pasta un industriālais papīrs ir higiēnas risinājumi, kas palīdz radīt ērtāku, drošāku un motivējošāku darba vidi. Pasūtiet produktu piegādi jau tagad “Berendsen” mājaslapā!

Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

septembris 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 2627
282930    

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums