Četras aplikācijas, kuras noteikti jāpamēģina katram MacBook lietotājam


Foto: Shutterstock.com
Ieskatoties iTunes veikalā, no plašā piedāvājuma iespējams apjukt, turklāt vēl virkni aplikāciju savam MacBook vari atrast interneta plašumos. Taču, lai Tev nedaudz atvieglotu izvēli, esam izveidojuši sarakstu ar četrām aplikācijām, kuras noteikti ir vērts izmēģināt!

Evernote: lai visi pieraksti būtu vienuviet

Ja esi uz Tu ar dažādiem sarakstiem un piezīmēm, Evernote, ļoti iespējams, ir labākā izvēle – tajā vari rakstīt, izmantojot savu MacBook vai viedtelefonu, kā arī pierakstiem pievienot dažādus failus, piemēram, fotogrāfijas, audio ierakstus vai ekrānšāviņus. Turklāt Evernote izceļas ar iespēju pierakstus ļoti ērti un pārskatāmi sakārtot, un, kā jau minējām – šo aplikāciju vari izmantot gan savā laptopā, gan telefonā – faili atrodas mākoņserverī, līdz ar to tiem vari piekļūt no vairākām ierīcēm.

Sākotnēji vari pamēģināt bezmaksas versiju, un, ja tā iepatiksies, droši vien novērtēsi iespējas, ko sniedz Premium sadaļa.

Amphetamine: lai Tavs MacBook paliktu nomodā

Aplikācija ar šo visnotaļ izteiksmīgo nosaukumu paredzēta, lai ar pāris klikšķu veikšanu Tu savam datoram neļautu iemigt. Opcijas ir daudz un dažādas – atstāt laptopu nomodā uz konkrētu laiku vai līdz noteiktam laikam; kamēr darbojas kāda noteikta aplikācija; kamēr pievienots ārējais ekrāns, un tā tālāk. Turklāt aplikācija ir pieejama bez maksas un reklāmām!

BetterTouchTool: lai tačpads un datorpele spētu paveikt vēl vairāk

Viena no MacBook firmas zīmēm ir to tačpads jeb skārienpaliktnis, kā arī datorpele, proti, izmantojot dažādas pirkstu kustības un kombinācijas, iespējams datoru ērti pārvaldīt. Taču ko darīt, ja ar esošajiem īsceļiem tomēr nav gana un vēlies izveidot savus? Tādā gadījumā BetterTouchTool ir tieši tas, kas Tev nepieciešams, turklāt aplikāciju 45 dienas vari izmantot bez maksas!

Autodesk SketchBook: ja brīvajā laikā vēlies nodoties zīmēšanai


Foto: Shutterstock.com

Zīmēšana ir lieliska nodarbe – tās laikā iespējams samazināt stresa līmeni, attīstīt radošo domāšanu un uzlabot pacietību. Laikam nebūs melots apgalvojot, ka ikoniskākas aplikācijas par Microsoft Paint šajā lauciņā nav, taču arī Autodesk SketchBook neliks vilties. Labā ziņa – aplikāciju vari lejupielādēt bez maksas.

Protams, šīs ir vien dažas no vairākiem tūkstošiem lielisku aplikāciju, kuras vari atrast gan iTunes, gan internetā. Pārējās nāksies meklēt Tev pašam, bet, ja interesē jauns un jaudīgs MacBook portatīvais dators, pačukstēsim priekšā – 1a.lv viedveikalā noteikti atradīsi vēlamo!

Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

augusts 2020
P O T C P S Sv
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 1213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums