9 erogēnās zonas sievietēm un vīriešiem - padariet viņu TRAKU ar pāris pieskārieniem


Foto: Shutterstock.com
Šoreiz runa nebūs par pašiem dzimumorgāniem kā erogēnajām zonām, bet gan par dažādiem citiem vairāk un mazāk zināmiem ķermeņa punktiem, kuru stimulācija ar pirkstiem, lūpām, mēli, nagiem, zobiem vai kādas seksa rotaļlietas, vai intīmpreces palīdzību Jūsu partnerī atmodinās kaisli un iekāri. Paturiet prātā – katrs cilvēks uz šo erogēno zonu stimulāciju reaģē citādi, un nav formulas, kas darbosies vienlīdz labi uz visiem, tāpēc ar katru jaunu partneri šīs zonas un partnera reakcija uz to stimulāciju būs kā jauns pētnieciskais piedzīvojums. Turpinājumā – iepazīstieties ar 9 erogēnajām zonām un uzziniet, kā tās stimulēt!

Ausis

Ausu ļipiņas un gliemežnīcas ir pilnas ar sensorajām šūnām, kā rezultātā pieskārieni spēj radīt patīkamas tirpiņas pār ķermeni.

Kā stimulēt? Ar pirkstu galiem viegli glāstiet partnera auss ārējo gliemežnīcas malu C veidā līdz pat pašai ļipiņai. Ļipiņu stimulējiet ar viegliem glāstiem, skūpstiem, mēles pieskārieniem vai viegli paknibiniet ar zobiem.

Lūpas

Lūpas ir “viskailākā” un atklātākā erogēnā zona, kas ir īpaši jutīga, pateicoties milzīgajam daudzumam nervu galu, kas atrodas lūpās un tām apkārt.

Kā stimulēt? Variējiet ar skūpstu un pieskāriena intensitāti, ar lūpām tik tikko pieskaroties partnera lūpām un pakāpeniski piekļaujoties tām arvien ciešāk. Ar mēles galiņu viegli apvelciet kontūru ap partnera lūpām, maigi vai mazliet skarbāk iekodiet partnera augšējā vai apakšējā lūpā.

Krūtis

Šī ir erogēna zona ne tikai sievietēm, bet arī vīriešiem. Precīzāk – krūšu gali. Tajos ir koncentrēts liels daudzums nervu galu, kas nodrošina jutekliskumu.

Kā stimulēt? Ar dažādas intensitātes un spiediena pakāpes pieskārieniem, glāstiem. Skūpstiet, glāstiet ar mēli, viegli sūciet. Esiet maigs! Mēģiniet ar zobiem viegli satvert krūšu galus un visu laiku vērojiet, kā partnera ķermenis uz to reaģē!

Plaukstas

Erogēnā zona, par kuru daudz nerunā šajā kontekstā, taču tās jutība ir satriecoša un uzkurinoša. Sievietēm – īpaši plaukstas virspuse un pirkstu sāni. Vīriešiem – īkšķis.

Kā stimulēt? Sievietēm: ar viegliem, tikko jūtamiem pieskārieniem glāstiet pirkstu virspusi un to sānus, slidinot savu pirkstu starp viņējiem, šādi radot elektriskas un neticamas sajūtas. Vīriešiem: skūpstiet plaukstas, pirkstu spilventiņus un paņemiet mutē īkšķi, to viegli pasūcot un, turot mutē, glāstot ar mēli. Vīriešiem šī asociācija ar cita veida Jūsu orāli sniegtu baudu viņu padarīs traku.

Vēdera lejasdaļa

Nerviem bagāta ādas daļa, “aiz” kuras atrodas dzimumorgāni, un kur pieskārieni asociējas ar vēl tuvāku intimitāti un dzimumorgānu stimulāciju.

Kā stimulēt? Glāstiet ar pirkstu galiem, pieskaroties tikko sajūtami. Šādi pieskārieni šķitīs kā ārkārtīgi patīkama elektriskā strāva cauri ādai, stimulējot uzbudinājumu.

Muguras lejasdaļa

Mazāk pazīstama erogēnā zona (trijstūra veida kauls starp gurniem), kurā atrodas nervi, kas ir tieši savienoti ar dzimumorgāniem. To stimulēšana rada spēcīgu uzbudinājumu.

Kā stimulēt? Veiciet muguras masāžu partnerim, muguras lejasdaļā sākot ar maigiem, viegliem pieskārieniem un pakāpeniski pastipriniet intensitāti līdz masāžas paņēmienam “karate-chops” (ar vertikāli pagrieztām plaukstām (mazais pirkstiņš pret partneri, īkšķis pret griestiem), ne tikai stimulējot minētos nervus, bet arī parasimpātisko nervu sistēmu, kas atbild par atslābināšanos, baudu un orgasmu.


Foto: Shutterstock.com

Dibens

Populāra erogēnā zona, ko var stimulēt gan no ārpuses (līniju, kur dibens “satiekas” ar kājām), gan no iekšpuses (anālo atveri , kur atrodas neskaitāmi daudz nervu galu).

Kā stimulēt? No ārpuses: sāciet ar viegliem glāstiem ar pirkstu galiem, plaukstām, nagiem, pastiprinot pieskāriena spiedienu, un, ja partneris ir ar mieru, finišējiet to ar vieglu pērienu.

Augšstilbu iekšpuse

Labi zināma erogēnā zona ne vien ādas jutības, bet arī tās atrašanās vietas (tuvu dzimumorgāniem) dēļ, kuras stimulācija uzbudina ne vien ķermeni, bet arī prātu.

Kā stimulēt? Ar viegliem pieskārieniem glāstiet, skūpstiet vai ar mēles galu laiziet partnera augšstilbus no ceļiem uz augšu, roku pakāpeniski virzot arvien vairāk starp kājām, kur ir īpaši jutīga augšstilbu āda.

Pēdas

Arī pēdās esošie neskaitāmie nervu gali, kas rada kutinošu sajūtu, var radīt arī uzbudinājumu.

Kā stimulēt? Ar stingriem un pārliecinātiem pieskārieniem glāstiet pēdas un pirkstus it kā masējot. Uzmanību varat pievērst akupunktūras punktam, kas atrodas līnijā zem 3. pirksta apmēram 1/3 zemāk, vietā, kur sākas pēdas arka. Šī punkta stimulācija var uzlabot asinsriti visā ķermenī.


Foto: Shutterstock.com

Intīmpreces - Jūsu palīgs priekšspēlē

Daudzveidojiet pieskārienus, integrējot priekšspēlē un partnera uzbudināšanā dažādu tekstūru un veidu intīmpreces, kas sniegs aizraujošas sajūtas un ienesīs jaunas vēsmas guļamistabā! Intīmpreču veikals Supersex.lv piedāvā iegādāties visdažādākās seksa rotaļlietas par draudzīgām cenām. Ienāciet, izvēlieties un saņemiet ar piegādi uz mājām jebkurā vietā Latvijā!

Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

septembris 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 2324252627
282930    

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums