Bolt uzsāk darbību Krievijā


public. foto
Transporta izsaukšanas platforma Bolt (agrāk Taxify) ziņo, ka uzņēmums uzsāk darbību arī Krievijā, nodrošinot pakalpojumus valsts otrajā lielākajā pilsētā Sanktpēterburgā. Sankpēterburgā dzīvo vairāk nekā 5 miljoni cilvēku un tā ir ceturtā lielākā pilsēta Eiropā pēc Stambulas, Maskavas un Londonas.

Krievijā kopbraukšanas platforma Bolt piedāvās alternatīvu vietējai taksometru aplikācijai Yandex.Taxi, kas 2018. gadā reģionā ietvaros apvienojās ar Uber un kļuva par dominējošo kopbraukšanas platformu Krievijas tirgū.

„Krievija ir strauji augošs tirgus mūsu nozarē, un kopbraukšanas platformas Bolt pakalpojumi Sanktpēterburgā dos lielāku izvēli gan klientiem, gan autovadītājiem, kā arī taksometra pakalpojumi kļūs uzticamāki un pieejamāki. Mēs esam priecīgi sadarboties ar Krievijas pilsētām, lai palīdzētu atrisināt pilsētas transporta problēmas, piedāvājot kvalitāti un servisu, ko mēs līdz šim esam nodrošinājuši saviem klientiem visā Eiropā,” stāsta Jevgēnijs Belusovs (Jevgeni Beloussov), Bolt vadītājs Centrālajā un Austrumeiropā.

Bolt uzņēmuma attīstībā ir piesaistījuši 175 miljonus ASV dolāru, lai veicinātu paplašināšanos visā Eiropā un Āfrikā. Pavisam nesen uzņēmums uzsāka pakalpojumu nodrošināšanu arī Somijā, Zviedrijā un Horvātijā. Šobrīd Bolt piedāvā arī elektrisko skūteru pakalpojumus Parīzē un Madridē, kā arī paziņoja par plāniem uzsākt pārtikas piegādes servisu visos uzņēmuma galvenajos tirgos. Šī mēneša sākumā uzņēmums paziņoja par divu jaunu kategoriju ieviešanu Latvijas tirgū - Economy, kas jau šobrīd nodrošina izdevīgākas cenas transporta pakalpojumiem, un Assist kategorija, kas no maija piedāvās transportēšanas pakalpojumus cilvēkiem ar īpašām vajadzībām.

Par Bolt

Bolt, iepriekš pazīstams kā Taxify, ir visstraujāk augošā kopbraukšanas transporta platforma Eiropā, kuras mērķis ir padarīt braucienus pilsētā vieglākus, ātrākus un uzticamākus. Uzņēmumu 2013. gadā dibināja Markuss Villigs. Bolt investoru vidū ir Daimler, Didi Chuxing, Korelya Capital un TransferWise līdzdibinātājs Taavets Hinrikus. Šobrīd Bolt pakalpojumus izmanto vairāk kā 25 miljonu lietotāju vairāk kā 30 pasaules valstīs. Plašāka informācija šeit: www.bolt.eu

Par uzņēmuma dibinātāju

Markuss Villigs ir Bolt, iepriekš Taxify, dibinātājs un vadītājs. Markuss kopā ar savu brāli Martinu, kurš iepriekš darbojies uzņēmumā Skype, pirmo Bolt versiju izveidoja 2013. gadā, kad viņš bija 19 gadus vecs. Markuss ir bijis jaunākais uzņēmuma vadītājs, kas iekļauts Forbes Europe “30 under 30” sarakstā kā jaunākais uzņēmuma dibinātājs, kas pārvalda miljonu vērtu kompāniju.

Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

decembris 2019
P O T C P S Sv
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16171819202122
23242526272829
3031     

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli