"Food Union" investē 80 tūkstošus eiro jaunās "Lakto" kategorijas ar šķiedrvielām ražošanā


public. foto
Sekojot pasaules tendencēm, Latvijas vadošais piena pārstrādes uzņēmums "Food Union" attīstījis funkcionālo un veselīgo raudzēta piena produktu kategoriju, paplašinot zīmola "Lakto" klāstu ar jaunu produkta veidu – "Lakto Graudi", kas ir bagātināts ar šķiedrvielām. Jaunās kategorijas izstrādē, kurā pieejami četru dažādu garšu un divu tilpumu produkti, un ražošanas tehnoloģijas modernizēšanā uzņēmums ir investējis 80 tūkstošus eiro.

Lai apmierinātu visdažādāko Latvijas pircēju gaumes, “Lakto Graudi” sērijā ir pieejami četru dažādu garšu produkti, kas bagātināti ne vien ar organismam nepieciešamajām šķiedrvielām, bet arī ar dabīgām augļu un ogu piedevām.

Tiem patērētājiem par prieku, kuri iecienījuši biezākas konsistences un ar karoti ēdamus “Lakto”, radīti trīs veidu “Lakto Graudi” 180g glāzītēs, kurās raudzēta piena produkta nogatavināšanās notiek pēc unikālās termostata tehnoloģijas. Šāda tilpuma produkti ir piemēroti nesteidzīgākai ēšanai mājās vai pusdienu pārtraukumā darbā un ir pieejami ar sekojošām garšām – ar dzelteno plūmju, cidoniju un čia sēklām, ar mellenēm, linsēklām un 5 graudu piedevu, kā arī ar auzām, kviešiem un rudzu graudiem. Savukārt dzeramās kategorijas piekritējiem radīti “Lakto Graudi” ar auzām, kviešiem un rudzu graudiem, ar žāvēto plūmi, 5 graudiem un linsēklām, un ar dzelteno plūmi, cidoniju un čia seklām. Šie produkti ir pieejami parocīgajās 270g pudelēs, kuras ir ērti lietot ikdienā pa ceļam uz darbu vai treniņu.

Ņemot vērā, ka pasaules un arī pašmāju tendences rada arvien pieaugošu patērētāju vēlmi pēc veselīgas un lietošanai pa ceļam ērtas uzkodas, izstrādājām ne tikai unikālu, bet arī ļoti garšīgu un funkcionālu raudzētu piena produktu. Tā sastāvā esošās šķiedrvielas kombinācijā ar vērtīgajām baktērijām ne tikai remdēs izsalkumu un sniegs enerģiju, bet arī veicinās normālu organisma darbību un uzlabos pašsajūtu,” skaidro “Food Union” piena produktu zīmolu vadītāja Ilona Jaroša.

“Lakto” ir unikāls Latvijas zinātnieku radīts produkts, kuru pašmāju iedzīvotāji labprāt iekļauj savā ikdienas uzturā jau vairāk nekā 25 gadus. Tas tiek ražots no augstākās kvalitātes Latvijas piena, pievienojot imunitātei un gremošanas sistēmai noderīgās acidofilās un bifidobaktērijas. “Lakto Graudi” produkti ir bagāti ar šķiedrvielām, kas palīdz organismam darboties pēc iespējas labāk. “Lakto Graudi” ir ne vien labs enerģijas avots, bet arī palīdz uzturēt sevi formā un vienmēr būt uz strīpas.

Jaunie raudzētā piena produkti “Lakto Graudi” ar šķiedrvielām jau ir nopērkami tirdzniecības tīklos Rimi, Maxima, Elvi, Top, Mego, Beta, Narvesen, Sky un Depo, universālveikalā Stockmann, degvielas uzpildes stacijās Cirkle K un Neste, kā arī citos mazajos piemājas veikaliņos.

Kopumā raudzētā piena produktu zīmola “Lakto” klāstā ir 22 produkti: trīs veidu “Lakto Graudi” 270g iepakojumos dzeramā formātā un trīs veidi 180g glāzītēs, sešu veidu “Lakto” garšas lielajos 450g iepakojumos, piecu veidu garšas vienas porcijas jeb 100g iepakojumos, trīs veidu garšas 220g glāzītēs un divu veidu “Lakto PRO” jauna dizaina 280g iepakojumā.

Par Food Union

Food Union ir lielākais piena pārstrādes uzņēmums Latvijā, kā arī vadošais saldējuma ražotājs Baltijas valstīs. Food Union grupa apvieno trīs lielākos piena pārstrādes un saldējuma ražošanas uzņēmumus Latvijā – “Rīgas piena kombināts”, “Valmieras piens” un “Rīgas piensaimnieks”, lielāko saldējuma ražotāju Igaunijā “Premia”, lielāko saldējuma ražotāju Dānijā “Premier Is” un saldējuma izplatītāju “Hjem Is”, saldējuma ražotāju Norvēģijā “Isbjørn Is”, saldējuma ražotāju Rumānijā “Alpin57Lux” un saldējuma ražotāju Baltkrievijā “Ingman Ice Cream”.

 

Food Union
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

septembris 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 2930    

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums