Turpmāk kopbraukšanas platforma Bolt būs pieejama arī Stokholmā


bolt-category-selection.
Vadošā Eiropas kopbraukšanas platforma Bolt (agrāk Taxify) turpmāk nodrošinās taksometru pakalpojumus arī Stokholmā. Uzņēmuma pārstāvji ziņo, ka platformā reģistrējušies jau simtiem autovadītāju, kas nodrošinās kvalitatīvu un klientiem ērtu servisu.

„Ar vairāk kā 25 miljoniem pasažieru 30 valstīs, viena no galvenajām Bolt panākumu atslēgām ir tā koncentrēšanās uz lokalizāciju. Kā Eiropas uzņēmums, mēs saprotam vietējo transporta tirgu un cenšamies atvieglot un nodrošināt ātrāku pārvietošanos klientiem Stokholmā. Mēs uzskatām, ka konkurence pilsētas transporta tirgū ir izdevīga pilsētai, un mēs ceram piedāvāt pasažieriem, un autovadītājiem lielāku izvēli, uzlabojot pakalpojumu kvalitāti,” stāsta Nils Vijkmarks (Nils Wijkmark), Bolt vadītājs Zviedrijā.

Bolt mērķis ir nodrošināt vislabākos apstākļus autovadītājiem, kas nodrošina kvalitatīvu servisu pasažieriem. Šoferiem Stokholmā tiek piedāvātas zemas komisijas maksas, kā arī vērā ņemama prēmiju sistēma, lai atlīdzinātu par viņu ieguldīto darbu. Uzņēmuma pārstāvji atgādina, ka Bolt lietotne pieejama gan iOS, gan Android mobilo telefonu lietotājiem.

Šī mēneša sākumā Bolt uzsāka elektrisko skūteru pakalpojumu nodrošināšanu Madridē, kā arī tika izziņoti plāni par pārtikas piegādes pakalpojumu uzsākšanu visos Bolt galvenajos tirgos Eiropā un Āfrikā. Pagājušajā nedēļā uzņēmums paziņoja par divu jaunu kategoriju ieviešanu Latvijas tirgū - Economy, kas jau šobrīd nodrošina izdevīgākas cenas transporta pakalpojumiem, un Assist kategorija, kas no maija piedāvās transportēšanas pakalpojumus cilvēkiem ar īpašām vajadzībām.

Par Bolt

Bolt, iepriekš pazīstams kā Taxify, ir visstraujāk augošā kopbraukšanas transporta platforma Eiropā, kuras mērķis ir padarīt braucienus pilsētā vieglākus, ātrākus un uzticamākus. Uzņēmumu 2013. gadā dibināja Markuss Villigs. Bolt investoru vidū ir Daimler, Didi Chuxing, Korelya Capital un TransferWise līdzdibinātājs Taavets Hinrikus. Šobrīd Bolt pakalpojumus izmanto vairāk kā 25 miljonu lietotāju visā pasaulē. Plašāka informācija šeit: www.bolt.eu

Par uzņēmuma dibinātāju

Markuss Villigs ir Bolt, iepriekš Taxify, dibinātājs un vadītājs. Markuss kopā ar savu brāli Martinu, kurš iepriekš darbojies uzņēmumā Skype, pirmo Bolt versiju izveidoja 2013. gadā, kad viņš bija 19 gadus vecs. Markuss ir bijis jaunākais uzņēmuma vadītājs, kas iekļauts Forbes Europe “30 under 30” sarakstā kā jaunākais uzņēmuma dibinātājs, kas pārvalda miljonu vērtu kompāniju.

Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

septembris 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 2324252627
282930    

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums