Konference vidusskolēniem "Rosinātava": Latvijā var piepildīt arī pārdrošus sapņus


Rosinātava public. foto
Latvijā var sasniegt daudz, var īstenot pārdrošākos sapņus un idejas, var gūt peļņu un iespēju dzīvot labāk – ar šādu aicinājumu vidusskolēnus no visas Latvijas neformālās konferences "Rosinātava" ietvaros uzrunāja sabiedrībā pazīstamas personības: uzņēmēji, mākslinieki, mūziķi, sportisti un citu radošu profesiju pārstāvji. Konferences tēma ir "TAVA nereālā realitāte".

Pasākums norisinājās četros sarunu ciklos - “TAVA iedvesma”, “TAVA iespēja”, “TAVA domnīca”, “TAVA izvēle”, kuros uzrunu, diskusiju un viedokļu ringu formātā jauniešiem bija iespēja iepazīt sabiedrībā zināmu cilvēku ceļu uz panākumu virsotnēm, dzirdēt viņu izdošanās un arī neizdošanās stāstus, gūstot motivāciju savu mērķu sasniegšanai.

“Dariet to, kas jums patīk, neraugoties ne uz ko! Pat, ja draugiem un klases biedriem jūsu mērķi un idejas šķiet muļķīgas! Ja ticat savai idejai, ja jums ir sapnis, īstenojiet to – tikai tā iespējams sasniegt vairāk. Arī es vidusskolas laikā varēju tikai sapņot par daudzām lietām, kas šodien ir manā ikdienā,” uzrunājot skolēnus, atklāja Biznesa augstskolas Turība Attīstības padomes priekšsēdētājs Aigars Rostovskis.

Arī izaugsmes treneris Aldis Zauls aicināja: “Neļaujiet nevienam nokaut savus sapņus! Ja kāds saka, ka tas, ko jūs gribat sasniegt, nav iespējams – neticiet! Iespējams ir viss! Ikviens sapnis, lai cik liels tas būtu. Un esiet uzmanīgi arī paši, lai ar saviem vārdiem vai rīcību nenokautu kāda cita sapni!”

Konferences “Rosinātava” ietvaros jauniešus uzrunāja arī pasākumu rīkotāja, TV dīva un raidījumu vadītāja Gundega Skudriņa, festivāla “Playground” idejas autore, ūdens parka “333” vadītāja Sibilla Šlēgelmilha, improvizators un pasākumu vadītājs Marģers Majors, aktieris un mūziķis Kristaps Rasims un daudzi citi.

Pasākuma tēma - TAVA nereālā realitāte, kur šķietami neiespējamais ir reāls – izvēlēta, lai rosinātu jauniešus uzdrīkstēties plānot, rīkoties un sasniegt savus mērķus, ļaujot iepazīt daudzus, šķietami nereālus pieredzes stāstus, kas tomēr tapuši reāli un guvuši panākumus! 

“Rosinātavā” varēja pieteikties ikviens vidusskolēns. Neformālā konference ir jauniešu organizēts pasākums jauniešiem, dalība tajā bija bezmaksas.

Elza Avotiņa
“Rosinātava” organizatoru komanda
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

oktobris 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 3031

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums