Žila Verna Rīgas Franču skola aicina uz Atvērto durvju dienu


public. foto
Sestdien, 1. februārī, Žila Verna Rīgas Franču skolā notiks Atvērto durvju diena. Īpaši tiek gaidīti vecāki, kas vēlas savus bērnus pieteikt pirmsskolas programmā bērniem no divu gadu vecuma. 

Pasākums norisināsies skolas telpās Patversmes ielā 20, laikā no pulksten 9.00 līdz 12.00, sniedzot visiem interesentiem iespēju iepazīties ar skolas mācību komandu, satikt esošo skolēnu vecākus un uzzināt par viņu pieredzi, kā arī reģistrēties iepazīšanās intervijai. 


Publicitātes foto_

"Bērna īstās skolas izvēle mēdz būt liels izaicinājums. Mūsu skola ir daļa no starptautiskā AEFE (522 skolu visā pasaulē) tīkla un piedāvā starptautiski orientētu izglītības programmu franču valodā, kurā bērni tiek apmācīti 21. gadsimta prasmēs jau no divu gadu vecuma. Skolas pasniedzēji un vadība ar prieku uzņems jūs un jūsu bērnus mūsu skolas telpās, lai iepazīstinātu ar mūsu kultūru un atbildētu uz visiem interesējošiem jautājumiem," stāsta skolas direktore Odrena Segijona (Audren Segillon).

Žila Verna Rīgas Franču skola Rīgā dzīvojošo latviešu un ārvalstu ģimeņu bērniem piedāvā iespēju apgūt starpkulturālu izglītību, kas balstīta uz Francijas izglītības programmu un pedagoģiskajām tradīcijām. Skolu ir akreditējusi gan Latvijas, gan Francijas izglītības ministrija, mācības tajā nodrošina pasniedzēji no Francijas, kas koncentrējas uz daudzvalodību un atvērtību zināšanu apguvē, kā arī uz bērna personības stimulēšanu un attīstību.

Pašlaik skolā ir 17 klases un mācās 319 skolēni vecumā no 2 līdz 18 gadiem, apgūstot franču, angļu, latviešu, krievu, spāņu un vācu valodas. Pēc skolas absolvēšanas, skolēni iegūst starptautiski atzīto baccalauréat vidusskolas diplomu, kas dod iespēju iestāties prestižākajās Francijas un pasaules universitātēs. Skola dibināta 2007. gadā ar Francijas vēstniecības atbalstu.

Skolas pārstāvji aicina jaunos audzēkņus uzsākt mācības pirmsskolā pirms sešu gadu vecuma, lai bērni jau laicīgi apgūtu franču valodas pamatus un spētu veiksmīgi uzsākt mācības 1. klasē. 

Atvērto durvju diena sāksies ar ekskursiju pa skolas telpām, turpināsies aktu zālē ar direktores uzrunu un iespēju uzdot interesējošos jautājumus, un noslēgsies plkst. 12.00 pēcpusdienā.

 2020. gadā skola pārvāksies uz jaunām telpām Lēdurgas ielā 26. 

Jūlija Belkina 
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

novembris 2020
P O T C P S Sv
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums