Vieslekcijā stāstīs, kā izprast jauniešu lomu sabiedrībā


Guntis Rasims. public. foto
Jaunieši ir sabiedrības daļa, kas veido mūsu valsts attīstību, tāpēc ir ļoti būtiski, lai viņi augtu par izglītotiem, zinošiem un valstiski svarīgos procesos ieinteresētiem cilvēkiem. Kā viņus motivēt, likt noticēt saviem spēkiem un radīt vēlmi gūt zināšanas? Lai rastu atbildes uz šiem un citiem būtiskiem jautājumiem, 21. janvārī plkst. 18.00 Biznesa augstskolā Turība norisināsies dažādu jauniešu iniciatīvu autora, mūziķa un projektu vadītāja Gunta Rasima vieslekcija "Jaunatne – sabiedrības tagadne".

“Visa dzīve ir abpusēja simbioze – ja ar kādu savu darbu vari palīdzēt citiem vai motivēt viņus sasniegt savus mērķus un redzi, ka tas rada pozitīvu ietekmi, tas kļūst par degvielu, kas liek neapstāties pie paveiktā,” uzsver Guntis Rasims.

Lekcijas laikā tās apmeklētājiem tiks sniegts skaidrojums, kas ir jaunatnes politika, kā arī plašāks ieskaits par to, vai jaunatnei Latvijā ir pietiekami daudz iespēju savu ideju īstenošanai uzņēmējdarbībā, politikā u.c. jomās. Tāpat vieslektors stāstīs, kā veicināt jauniešu motivāciju uzdrošināties, darīt, uzņemties atbildību un sasniegt pašiem. “Nav vienas formulas, pēc kuras varētu motivēt visus jauniešus, bet noteikti vajag darīt to, kas patīk. Viss pakārtojas tam, ko mēs darām, ja mēs to darām no sirds, nevis pa roku galam, “ stāsta G. Rasims.

Vairāk nekā piecus gadus strādājot par jauniešu lietu speciālistu un šobrīd aktīvi vadot dažādus bērnu un jauniešu kolektīvus, Guntis ir uzkrājis zināšanas, kas spēs palīdzēt gan aktīviem jauniešiem, gan tiem, kuri vēlas ar viņiem strādāt. Guntis ir cilvēks ar ļoti daudzpusīgu pieredzi, viens no viņa dzīves aicinājumiem ir plašās pieredzes nodošana jauniešiem, palīdzot tiem īstenot savas pārdrošākās idejas un lielākās ambīcijas.

Vieslekcijas apmeklējums ir bez maksas. Pasākumu apmeklēt aicināts ikviens interesents, aizpildot pieteikuma anketu.

Informējam, ka vieslekcija tiks fotografēta. Iegūtie materiāli var tikt publicēti.

 

Biznesa augstskola Turība
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

oktobris 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 3031

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums