Turībā notiek starptautiskas mācības mediācijā


public. foto
No 9. līdz 13. decembrim Biznesa augstskolā Turība notiek plašas starptautiskas mācības mediācijas jomā, kurās piedalās 46 pasniedzēji no astoņām augstskolām, pārstāvot trīs valstis: Ukrainu, Gruziju un Azerbaidžānu. Mācību ietvaros pasniedzēji apgūst, kā izveidot maģistra studiju programmu mediācijā un kā vadīt lekcijas un seminārus par šo tēmu.

“Pirmo reizi vēsturē Turība sniedz akadēmisku atbalstu izaugsmes un pieredzes nodošanas veidā augstskolām tajās valstīs, kur mediācija ir attīstības stadijā un kur augstskolu pasniedzējiem vēl nepieciešams iegūt pieredzi mediācijas apmācību jomā. Latvija mediācijas tiesiskā regulējuma un attīstības ziņā ir līdzvērtīga valsts Nīderlandei un Spānijai, tāpēc esam gandarīti, ka varam nodot pieredzi un didaktiskos materiālus akadēmiskajiem kolēģiem Ukrainā, Gruzijā un Azerbaidžānā,” stāsta Biznesa augstskolas Turība Juridiskās fakultātes docētāja Dana Rone.

Decembra otrajā nedēļā pasniedzēju apmācība notiks pilnas piecas dienas un mācību process notiks angļu valodā. Projekts tiks īstenots sadarbībā ar Latvijas sertificētajiem mediatoriem, kas akadēmiskajām mācībām spēs pievienot praktisko pieredzi.

Nīderlandes Biznesa akadēmija sadarbībā ar Biznesa augstskolu Turība un Mursijas Universitāti (Spānija) ievieš šo ERASMUS+ kapacitātes stiprināšanas projektu augstākās izglītības jomā. Projekts “Mediācija: Apmācības un sabiedrības transformācija / Mediats” paredz ieguldījumu mediācijas attīstībā projekta partnervalstīs – Azerbaidžānā, Ukrainā un Gruzijā. Projekta ietvaros tiks izveidotas studiju programmas mediācijas jomā, tiek veidoti vienoti standarti, apmācīti lektori un veidota starptautiska mediācijas asociācija.

 

Biznesa augstskola Turība
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

februāris 2020
P O T C P S Sv
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 1920212223
242526272829

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli