Aicina iepazīt dzīves uzlabošanas instrumentu jeb biohakingu


Mārtiņš Dzenis public. foto
Šobrīd strauju popularitāti visā pasaulē iekaro biohakings - veselīgas, laimīgas un interesantas dzīves dzīvošana saskaņā ar dabas ritmiem un senču gudrībām, izmantojot mūsdienu tehnoloģijas. Arī Latvijā šī kustība jeb domāšanas veids kļūst aizvien izplatītāks, tāpēc 4. decembrī plkst. 18.00 Biznesa augstskolā Turība notiks uzņēmēja, biohakinga entuziasta Mārtiņa Dzeņa vieslekcija "Biohakings – instruments sevis uzlabošanai", kuras laikā būs iespējams uzzināt, kādi ir biohakinga pamatprincipi, kāpēc šāds dzīvesveids kļūst aizvien populārāks un cik ļoti rūpes par sevi ietekmē sasniegumus citās jomās.

Lekcijas laikā uzņēmējs dalīsies metodēs, kuras pats izmanto savā ikdienā, lai būtu vesels un enerģijas pilns ikvienā dzīves situācijā. Mārtiņš Dzenis ir uzņēmējs un veselīga dzīvesveida entuziasts, kurš lielu daļu savu panākumu spējis sasniegt, jo veltījis laiku, lai izzinātu sevi un neatstātu novārtā fizisko un garīgo veselību, kas viņaprāt sastāda daļu no mūsu sasniegumiem.

Rūpes par savu veselību šodienas pasaulē ir kļuvušas par normu. Lai sasniegtu labākos rezultātus gan personiskajā dzīvē, gan profesionālajā karjerā, nemitīgi jādomā par pareizi veidotu dzīves ritmu. Biohakings būtībā ir dzīvesveida mainīšana un pilnveidošana, izmantojot dažādus fizioloģiskus un mentālus rīkus. Starp populārākajām metodēm ir izslēgšanas diēta, noteikts miega režīms un stresa samazināšana ikdienā – katram ļaujot izvēlēties un izmantot tieši to pieeju, kura mums patīk vislabāk.

Vieslekcijas apmeklējums ir bez maksas. Aicināts ikviens interesents, aizpildot pieteikuma anketu.

Biznesa augstskola Turība
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

marts 2020
P O T C P S Sv
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
3031     

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbumi