"Šādi pasākumi ir nepieciešami un patiesi iedvesmo!" Noslēdzies septītais #PanākumuSkola seminārs pulcējot simtiem...


public. foto
"Šādi pasākumi ir nepieciešami un patiesi iedvesmo!" Noslēdzies septītais #PanākumuSkola seminārs pulcējot simtiem jauniešu.

Ar savu klātbūtni, stāstu un motivāciju jau septītajā #PanākumuSkola seminārā "Forum Cinemas" dalījās vairāki iedvesmojoši cilvēki – kino un teātra aktrise Ieva Florence, boksa entuziasts un treneris Arnis Ritenieks, mūziķis Markus Riva un Arvis Reiks, u.c., pulcējot ap sevi jauniešus un cilvēkus, kuri vēl meklē, ko īsti viņi vēlās dzīvē darīt un kā to vislabāk sasniegt.

“Šādam pasākumam nav līdzīgu!”; “Tā bija bomba manām smadzenēm!”; “Šādi pasākumi ir nepieciešami un patiesi iedvesmo.”; “Apmeklējot šo semināru, manas domas un uztvere ir mainījusies. Esmu iedvesmots darīt un neapstāties.” - ar šādiem izteicieniem pēc pasākuma apmeklētāji dalījās par piedzīvoto un uzzināto.


public. foto

Starp daudzajiem iedvesmotājiem, savu stāstu pastāstīja arī boksa entuziasts un treneris Arnis Ritenieks. Viņš 17 gados jau cīnījās boksa ringā pretī lieliem boksa čempioniem un arī pats par tādu kļuva. “Man patīk teiciens: Ja baigi gribās, var visu! Vajag tikai gribēt. Un ja tu patiešām gribēsi sasniegt to, ko vēlies dzīvē, nekas tev nestāvēs ceļā. Kā teica mana autoritāte Pēteris Petrovs: Ja treniņos nav mērķa un jautrības, nezinu vai tas ir vajadzīgs!”, bilst Arnis Ritenieks.


public. foto

Savukārt, par svarīgākajiem lietām dzīvē, kino un teātra aktrise, mūzikas grupas "BAD HABITS" menedžere Ieva Florence-Vīksne izvirza 5 terminus: griba, disciplīna, ambīcijas, domāšana un ticība. Šoreiz uzsverot, ka ticība nav reliģioza, bet gan ticība sev un saviem spēkiem! Ieva auditorijai atklāja savus veiksmes un neveiksmes stāstus, piebilstot, ka viņa dzīvē ir daudz sapratusi, un viens no tā visa ir, ka dažreiz veiksme nenozīmē ko labu un neveiksme nenozīmē ko sliktu.


public. foto

Pasākumā piedalījās un ar pieredzi dalījās arī mūziķis un aktieris Markus Riva. Viņš ieteica jauniešiem nekad nepadoties savu mērķu sasniegšanā, par piemēru minot savas attiecības ar šovu “Supernova”. Markus semināra apmeklētājiem ieteica izmantot katru dienu savu mērķu labā, lai kaut vai pa maziem solīšiem, bet process virzītos tikai uz priekšu. Protams, vislielākais pārsteigums pasākumā bija arī Markusa Rivas privātais koncerts, jeb dziesma “Please don’t give up”, ko viņš veltīja jauniešiem.

“Tieši triecieni dzīvē mani visvairāk motivē. Ja man kaut kas, kaut kur nav izdevies, es būšu vēl vairāk motivēts, lai to sasniegtu. Nekas nav neizdarāms, visam nepieciešams laiks,” bilst Markus Riva.

“Sāc pirms esi gatavs!” Ar šādu atziņu semināra uzrunātāju vidu papildināja students, reklāmists un mūziķis Arvis Reiks. Jauniešus mudināja atcerēties, ka lai neizdegtu, dzīvē jānosaka prioritātes. Un to, ka dzīve ir komandas spēle, visapkārt ir cilvēki – galvenais ir runāt. “Ja gribi saņemt labāko no apkārtējiem, atdod labāko no sevis. Galvenais, lai laika plānošanā tiek ieplānota arī atpūta. Ir forši būt svarīgam, bet svarīgāk ir būt foršam.”

Seminārā jauniešiem bija ne tikai iespēja klausīties un mācīties no lektoru pieredzes, bet arī iemācīties apieties ar naudu. Plānot savas finanses un izmaksas, kā arī mēģināt rast risinājumu, kā viss pareizāk sākt naudu iekrāt. Pasākuma apmeklētāji ne tikai visu laiku sēdēja un cītīgi klausījās, bet arī sadarbojās pāros, iepazinās ar pārējiem, dejoja pie labas mūzikas un aktīvi uzdeva jautājumus, tādā veidā atraisot sarunas un pavadot dienu īpaši motivējošā atmosfērā.

foto;https://failiem.lv/u/fcs79qjj               

“#PanākumuSkola” mērķis ir iedvesmot jauniešus sasniegt viņu mērķus, veidot jēgpilnu un nozīmīgu dzīvi, karjeru un uzņēmējdarbību.

Coca-Cola HBC Latvija
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

augusts 2020
P O T C P S Sv
1 2
3 4 5 6 789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums