Jegavā norisināsies tehnikas un inovāciju festivāls "Mehatrons"


metala_svetki public. foto
Jelgavas pilsētā no 6. līdz 8. septembrim norisināsies tehnikas un inovāciju festivāls "Mehatrons". Festivāls sasaistīs tehniskās zinātnes, izglītību un mūsdienu tehnoloģijas, lai jauniešu uzmanību vērstu uz inženierzinātņu nozīmi un to, cik svarīga ir sadarbība starp izglītības iestādēm un nozares uzņēmējiem. Tādēļ festivāla apmeklētāji vienuviet varēs iepazīties ar izglītības iestāžu piedāvājumu un darba iespējām, kā arī sekot līdzi dažādu tehnisko sporta veidu sacensību norisei.

7. septembra Pasta salas aktivitātes iesāksies ar metinātāju konkursu pulksten 9, savukārt pulksten 10 būs iespēja atbalstīt Latvijas robotikas čempionāta 1. posma dalībniekus. Tāpat pasākumā varēs iepazīties ar izgudrojumu izstādi "Minox Zemgale 2019". Visas dienas garumā Pasta salā būs iespēja iepazīties ar izglītības piedāvājumiem inženierzinātnēs, darbosies uzņēmēju un amatnieku stendi, virtuālās realitātes atrakcijas, kā arī adrenalīna cienītāji varēs izmēģināt "Wolftrike" triciklu trases.


metala_svetki public. foto

Savukārt Pasta salas slidotavā darbosies Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centra organizētā “Izglītības skatuve" ar meistarklasēm un izzinošām lekcijām. Mazos svētku apmeklētājus gaidīs īpaša pilsēta ar bumbu baseiniem, slidkalniņiem un kluču labirintiem. Ieeja un dalība pasākumā Pasta salā būs bez maksas!

Festivāla ietvaros visas trīs dienas, no 6. līdz 8. septembrim, sporta un atpūtas kompleksā "Rullītis" ātruma un asu izjūtu cienītāji varēs vērot tehnisko sporta veidu sacensības - "Isover" PRO-KART čempionāta 6. posmu, "Astarte Nafta" Baltijas triāla čempionātu, "Auto Kada" ātruma apli, "Latvenergo" veiklības braucienu, "Stokker Agritech" mini dragreisu, "Valtek" skaņas turnīru un "Hansa-Flex" driftu.

Organizatori informē - pasākuma laikā notiks filmēšana un fotografēšana. Uzņemtais materiāls var tikt reproducēts un izplatīts bez ierobežojuma.

 

 

Jelgavas pilsētas pašvaldība
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

augusts 2020
P O T C P S Sv
1 2
3 4 5 6 789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums