Katrs trešais skolēns jaunajā mācību gadā pārsteigs ar zaļu domāšanu


public. foto
Trešdaļa no aptaujātajiem skolēniem jaunajā mācību gadā apņemas ēst veselīgi, domāt zaļi un rūpēties par dabu, liecina modes un izklaides centra Rīga Plaza veiktā aptauja. 29% skolēnu plāno pārsteigt skolu domājot zaļi un ēdot veselīgi, savukārt piektdaļa jeb 20% aptaujāto zinātkāro skolēnu apņemas labi mācīties un jaunajā mācību pelnīt augstākas atzīmes par 5. Par vienu no labākajiem izgudrojumiem skolēni atzīst Apple AirPods austiņas, tāpēc modes un izklaides centrs Rīga Plaza sniedz iespēju tās laimēt.

Ja pieaugušie uzskata, ka septembris simbolizē mācību sākšanos, tad 33% skolēnu skolas sākums nozīmē došanos uz veikaliem iepirkties, savukārt 32% tā ir priecīga satikšanās ar skolas draugiem, lai pārrunātu vasarā piedzīvoto un uzzināto. Ņemot vērā, ka pirms kārtējā 9 mēnešu zinību iegūšanas posma skolēniem ir svarīgi iegādāties stilīgas un aktuālas preces, gandrīz puse no aptaujātajiem skolēniem jeb 45% atzina, ka vislabprātāk iepērkas kopā ar vecākiem! Jaunieši atzīst, ka ārējam izskatam ir liela nozīme vienaudžu vidū, to apliecina iegūtie rezultāti - vairāk kā puse zinātkāro (57%) vēlas izcelties klases biedru vidū ar ārējo izskatu, tāpēc pirms skolas sākuma labprāt iegādājas jaunu apģērbu.

Tā kā skolēniem ir svarīgi iepirkties pirms mācību gada sākuma, modes un izklaides centrs Rīga Plaza vēlas prieku radīt vēl lielāku, tāpēc no 2019. gada 11. augusta līdz 9. septembrim norisinās loterija, kuras balvu fonds sastāv no vērtīgām un noderīgām dāvanām: 20 Apple AirPods austiņām un 10 XIAOMI elektroskūteriem. Loterijā var piedalīties ikviens, kurš iepirksies modes un izklaides centrā Rīga Plaza vismaz 50 eiro vērtībā. Jāņem vērā, ka pirkuma summa nevar būt summēta. Ar loterijas noteikumiem var iepazīties šeit.

Modes un izklaides centrs Rīga Plaza aptaujāja skolēnus vecumā no 8 līdz 16 gadiem, lai uzzinātu, kā viņi plāno pārsteigt skolu, ko viņiem nozīmē mācību gada sākums, kā arī par iepirkšanās paradumiem, kas ir saistīti ar skolas gada sākšanos. Aptaujā piedalījās 334 respondenti. Ar aptaujas rezultātiem var iepazīties šeit.

Par modes un izklaides centru Rīga Plaza

Rīga Plaza (www.rigaplaza.lv) ir viens no lielākajiem tirdzniecības centriem Latvijā, kas apmeklētājiem atvērts kopš 2009. gada 31. marta un šogad svin savu 10 gadu jubileju. Tirdzniecības centrs ar 50 000 m2 lielu tirdzniecības un izklaides vietu platību atrodas pie Salu tilta, Mūkusalas ielā 71. Tirdzniecības centrā ir pārstāvēti Eiropā populārākie modes, aksesuāru un skaistumkopšanas zīmoli, tādi kā Peek&Cloppenburg, H&M, Reserved, Mango, Mohito, Monton, Sinsay, Douglas Select, Rituals u.c. Izklaides iespējas piedāvā kinoteātru tīkls Multikino un izklaides centrs visai ģimenei Fantasy Park.

Rīga Plaza
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

augusts 2020
P O T C P S Sv
1 2
3 4 5 6 789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums