Ar Izcilības stipendijām AS "Olainfarm" šogad atbalstīs trīs RSU Farmācijas fakultātes studentus


public. foto
Atbalstot topošos farmācijas nozares speciālistus, AS "Olainfarm" jau devīto gadu turpina sadarbību ar Rīgas Stradiņa universitāti (RSU), piešķirot Izcilības stipendijas talantīgiem un mērķtiecīgiem 4. un 5. kursa Farmācijas fakultātes studentiem. Šogad, izvērtējot pretendentu sekmes un sasniegumus, AS "Olainfarm" Izcilības stipendijas pasniedza trim topošajiem farmaceitiem – Kristapam Lazdam, Madarai Paiderei, Loretai Rutkovskai.

Lauris Macijevskis, AS “Olainfarm” valdes priekšsēdētājs, apsveica jaunos stipendiātus, uzsverot viņu izvēles nozīmīgumu: “Mēs novērojam būtisku farmācijas nozares attīstību. Jaunu produktu izstrāde ir viens no “Olainfarm” stratēģiskajiem mērķiem, kurā mēs saredzam jaunu speciālistu iesaisti. Esmu pārliecināts, ka topošie speciālisti ir tie, kuriem nākotnē būs svarīga loma sabiedrības veselības jautājumos, tāpēc man ir liels prieks un gandarījums par jauniešu profesijas izvēli.

Tikšanās laikā “Olainfarm” stipendiāti parakstīja līgumu par 200 eiro ikmēneša stipendijas saņemšanu 2019./2020. mācību gadā. Tāpat jaunieši iepazinušies ar gatavo zāļu formu ražošanu,  medikamentu reģistrācijas niansēm, kā arī uzzināja vairāk par pētniecības procesiem uzņēmumā.

Izglītība ir ieguldījums, kuras vērtība ar katru gadu tikai pieaug. Tādēļ AS “Olainfarm” arī darbinieku tālākizglītošanā un kvalifikācijas celšanā katru gadu novirza vairāk nekā 30 tūkstošus eiro.

“Olainfarm” izcilības stipendija tika izveidota 2011. gadā pēc Valērija Maligina iniciatīvas, lai finansiāli atbalstītu spožākos farmācijas studentus. Kopš 2011. gada uzņēmuma Izcilības stipendijas saņēmuši jau 30 RSU studenti.

AS „Olainfarm“ ir viens no lielākajiem uzņēmumiem Baltijas valstīs ar vairāk nekā 45 gadu pieredzi medikamentu un ķīmiski farmaceitisko produktu ražošanā. Kompānijas darbības pamatprincips ir ražot uzticamus un efektīvus augstākās kvalitātes produktus Latvijai un visai pasaulei. AS „Olainfarm“ produkcija tiek eksportēta uz vairāk nekā 60 pasaules valstīm, tostarp Baltijas valstīm, Krieviju, citām NVS valstīm, Eiropu, Ziemeļameriku, Āzijas valstīm un Austrāliju.

AS “Olainfarm”
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

septembris 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21222324252627
282930    

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums