Vidusskolu absolventus aicina iepazīt augstskolas vidi neformālā gaisotnē


public.foto
Pavisam drīz Latvijas skolās noslēgsies eksāmeni 12. klasēm un liela daļa absolventu plānos, kur turpināt mācības. Augstākās izglītības piedāvājums ir ārkārtīgi plašs un pieejams ikvienam studēt gribētājam, tāpēc ir būtiski neapjukt un izdarīt pareizo izvēli, kas ietekmēs karjeras un izaugsmes iespējas nākotnē. Lai iepazītu studiju vidi un iespējamo nākotnes profesiju vēl pirms studiju uzsākšanas, Biznesa augstskola Turība aicina apmeklēt atvērto durvju dienas pasākumu 13. jūnijā plkst. 18.00.

Pasākums ir iespēja ikvienam studēt gribētājam tikties ar studentiem, pasniedzējiem un fakultāšu dekāniem, lai uzdotu sev interesējošus jautājumus par augstskolu, studiju procesu un piedāvātajām studiju programmām, kā arī studentu dzīvi. Tāpat apmeklētājiem būs iespēja iejusties studenta lomā, paviesojoties lekciju auditorijās, sporta zālē, bibliotēkā, studentu viesnīcā, interaktīvās mācību telpās, Studējošo pašpārvaldes birojā u.c. Jau esošie studenti ar prieku pastāstīs, kā norit studenta dzīve gan mācību procesa laikā, gan ārpus tā. 

„Atvērto durvju diena ir lieliska iespēja savlaicīgi iepazīt studiju vidi, augstskolas darbību un tās sniegtās iespējas, lai gūtu skaidrāku priekšstatu par nākotnes profesiju. Kas zina, varbūt tieši augstskolas atvērto durvju diena un tajā gūtie iespaidi palīdzēs pieņemt lēmumu. Labāk vienreiz pašam redzēt, nekā septiņas reizes dzirdēt! Uz Atvērto durvju dienu tiek aicināts ikviens studēt gribētājs, stāsta Biznesa augstskolas Turība rektors un valdes priekšsēdētājs Aldis Baumanis.

Atvērto durvju dienu pasākums būs pavisam atvērts, jo norisināsies ārā, augstskolas pagalmā pie strūklakas. Pasākuma pirmā daļa noritēs neformālas lekcijas formātā, kam sekos sarunas ar interesējošās fakultātes pārstāvjiem, bet noslēgumā - ekskursija augstskolas teritorijā. Atvērto durvju dienu pasākums notiks 13. jūnijā plkst. 18.00.

Biznesa augstskola Turība
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

augusts 2020
P O T C P S Sv
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17181920212223
24252627282930
31      

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums