Pirmo reizi pasniegtas karjeras balvas izglītībā


public. foto
12. aprīlī, Liepājā notiekošās nacionālās karjeras speciālistu konferences "Līdzsvars dzīvē – līdzsvars karjerā" laikā pirmo reizi pasniegtas Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) balvas "Karjeras lidojums 2019", lai izceltu sasniegumus karjeras atbalsta jomā izglītības iestādēs.

“Ar šo balvu vēlamies iedibināt tradīciju izvērtēt gada veikumu karjeras izglītības attīstības un atbalsta pakalpojumu nodrošināšanā izglītības iestādēs. Tas ir salīdzinoši jauns darbības lauks, ko šobrīd īsteno Latvijas skolās strādājošie turpat 400 pedagogi karjeras konsultanti Eiropas Sociālā fonda finansētajā karjeras atbalsta projektā, lai būtiski uzlabotu karjeras konsultāciju un citu atbalsta pasākumu pieejamību vispārizglītojošās un profesionālās izglītības iestādēs,” uzsver VIAA Informācijas un karjeras atbalsta departamenta direktore Inta Asare.

Šogad karjeras apbalvojumam vispārējās izglītības iestādes un citas organizācijas varēja pieteikt pretendentus, kas īsteno karjeras atbalsta aktivitātes un pasākumus skolās. Trīs nominācijās VIAA saņēma 38 pieteikumus.

Karjeras balvas ieguva:

  • nominācijā Gada cilvēks – Rīgas Valsts 3. ģimnāzijas karjeras konsultante Diāna Šķēle;

  • nominācijā Gada pasākums – Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas pedagoģe karjeras konsultante Lolita Vanaga;

  • nominācijā Gada informatīvais/metodiskais materiāls – Balvu novada pašvaldības Izglītības, kultūras un sporta pārvaldes pedagoģe karjeras konsultante Anita Laurena.

Karjeras balvas konkurss ir VIAA iniciatīva un to atbalsta Eiropas Komisijas Karjeras konsultēšanas un informācijas tīkla Euroguidance programma, lai izceltu un novērtētu karjeras atbalsta jomas nozīmīgumu izglītībā.

VALSTS IZGLĪTĪBAS ATTĪSTĪBAS AĢENTŪRA
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

septembris 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 2627
282930    

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums