Aicina uz Baltijā lielāko mediācijas konferenci


public. foto
Lai veicinātu strīdu risināšanu ārpus tiesas, nostiprinātu mediāciju kā alternatīvu strīdu risināšanas veidu un nodrošinātu kvalitatīvu mediācijas pakalpojumu sniegšanu sabiedrībai, Biznesa augstskola Turība 11. aprīlī rīko Baltijā lielāko starptautisko mediācijas konferenci "Mediācijas ieguvumi un priekšrocības mūsdienu strīdu risināšanas pasaulē". Konferencē piedalīsies mediācijas eksperti no astoņām valstīm: Latvijas, Lietuvas, Polijas, Čehijas, Austrijas, Itālijas, Bulgārijas un Gruzijas.

Konferences mērķis ir popularizēt mediāciju kā mūsdienīgu strīdu risināšanas metodi ārpus tiesas, kā arī sniegt papildus zināšanas jaunajiem mediatoriem. Konferencē piedalīsies praktizējoši mediatori, zvērināti advokāti, zvērināti notāri, nevalstisko organizāciju pārstāvi, tiesneši, akadēmiķi, politikas veidotāji, studenti, kā arī publiskās pārvaldes pārstāvji. Tas būs viens no gada lielākajiem mediācijas notikumiem, kura laikā būs iespējams ne tikai uzzināt par mūsdienīgām mediācijas tēmām, bet arī personīgi satikt mediācijas jomas profesionāļus un uzdot viņiem jautājumus.

“Pieaugot mediācijas kā strīdu risināšanas metodes popularitātei visā Eiropas Savienībā un zinot par mediācijas atšķirībām katrā dalībvalstī, šī konference pulcēs akadēmiķus un profesionāļus, lai apspriestu jaunākās tendences un dalītos ar labāko praksi katrā valstī,” stāsta konferences organizatore, Biznesa augstskolas Turība docētāja, zvērināta advokāte Dana Rone.

Konferences ietvaros tiks apspriesti vairāki temati:

  • mediācijas attīstības tendences Eiropas Savienībā;

  • mediatoru un zvērinātu advokātu sadarbība strīdu risināšanā;

  • mediācijas pielietošana bērnu tiesību aizsardzības jomā;

  • kvalifikācijas prasības mediatoriem Eiropas Savienībā;

  • mediatoru atbildības līmeņi un to atšķirības;

  • mediācijas psiholoģiskie aspekti.

Konference tiek organizēta Erasmus+ projekta ietvaros, tās laikā būs iespējams iepazīties ar projekta ietvaros izstrādātajiem rezultātiem, kā arī uzzināt aktualitātes un pieredzi mediācijas jomā dažādās Eiropas valstīs. Plašāka informācija un pieteikšanās konferencei (līdz 9. aprīlim) Biznesa augstskolas Turība mājas lapā.

Biznesa augstskola Turība
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

decembris 2019
P O T C P S Sv
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16171819202122
23242526272829
3031     

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli