Vēstneši speciālā meistarklasē ieskandina Māmiņdienu


public. foto
Vēstneši kopā ar AS "Rīgas Dzirnavnieks" kūku eksperti Nataļju Lagzdiņu par godu Māmiņdienai speciālā "Hercogs" meistarklasē ieskandināja Māmiņdienu. Kūku meistarklase kļuvusi par ikgadēju tradīciju un kalpo kā ideju vācele, kā pārsteigt savu mammu īpašajā dienā.

Meistarklasi vadīja “Rīgas Dzirnavnieks” kūku meistare Nataļja Lagzdiņa, kura bija sagatavojusi kūku receptes, kā arī dažādas kūku pildīšanas un garnēšanas tehnikas. Šoreiz meistarklasē tika izmēģināta "Hercogs" jaunā burkānu kūka ar burkānu un kanēļa garšu un glazūru.

Foto: https://failiem.lv/u/2u55peud

Kūku meistarklases īpašie vēstneši bija Roberto, Kašers, Aija Vītoliņa (Amber), Valters Krauze, bobslejisti Olimpiskais čempions Daumants Dreiškens un Eiropas čempions Mārcis Rullis, kā arī AS "Rīgas Dzirnavnieks" direktore Anita Skudra, kas jautrā atmosfērā ar izceptajām kūkām iepriecināja mammas.

Anita Skudra, AS "Rīgas Dzirnavnieks" direktore: "Māmiņdienas meistarklase ir kļuvusi par jauku tradīciju, kas iedrošina padarīt mammām veltīto dienu īpašu un atklāt jaunus kūku pagatavošanas knifus. Šoreiz meistarklasē iepazīstinājām ar jauno "Hercogs" burkānu kūku, kas paplašina mūsu miltu maisījumu kūkām sortimentu un garšas ziņā ir jaunais šedervs visiem, kas pārsteigs ar savu vienkāršību un izsmalcināto garšu."

Meistarklasē tika cepta "Hercogs" burkānu kūka ar dažādiem garnējumiem, kā arī tējas kūciņas ar garnējumiem dažādās formās.

Nataļja Lagzdiņa, "Rīgas Dzirnavnieks" kūku meistare: "Mēs mīlam ēst kūkas arī ar "acīm". Tāpēc šoreiz īpašu uzmanību pievērsām dekorēšanai un kūku pildījumiem, ko var ērti pagatavot ģimenes lokā tēti ar bērniem. Ļoti ceru, ka šī meistarklase pamudinās daudzus mazos un lielos šo svētdien iepriecināt savas māmiņas viņu dienā!"

AS "Rīgas Dzirnavnieks" ir viens no lielākajiem graudu pārstrādātājiem Baltijā ar ilgām miltu ražošanas tradīcijām. Uzņēmums ražo un pārdod graudu pārstrādes produktus - visu veidu kviešu un rudzu miltus, miltu maisījumus, pārslas, placinātus graudus un putraimus industriālajiem patērētājiem, kā arī fasēto produkciju individuālam patēriņam ar zīmoliem "Herkuless", "Hercogs" un "Īsta saimniece".

AS "Rīgas Dzirnavnieks"
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

jūnijs 2020
P O T C P S Sv
1 234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums