Latu aizdevumus varēs atdot eiro

Gatavojoties eiro ieviešanai, jau šobrīd visiem klientiem, kuri noformējuši īstermiņa aizdevumu, atmaksājamā summa tiek norādīta gan latos, gan eiro, konvertējot summu pēc oficiālā kursa, informē ātrās kreditēšanas uzņēmums Ferratum Latvia.

Informācija par atmaksājamās summas apmēru tiek norādīta rēķinos, summu latos konvertējot pēc oficiālā kursa 1 eiro = 0,702804 lati. Tāpat šī informācija ir atrodama gan aizdevuma līgumos, kas ir noslēgti pēc 1. oktobra, gan uzņēmuma interneta vietnē http://www.ferratum.lv. Uz doto brīdi nekādu neskaidrību vai sūdzību saistībā ar pāreju uz eiro no klientu puses nav.

Savukārt atmaksāt aizdevumu eiro valūtā varēs, sākot ar 1. janvāri, kad Latvija oficiāli pievienosies eirozonai. Tā kā Ferratum Latvia klienti par pakalpojumiem norēķinās ar bankas pārskaitījumiem, sākot no 1. janvāri maksājumi automātiski tiks konvertēti uz eiro.

Ferratum Latvia valdes loceklis Dmitrijs Horoņko: "Klientiem, kuri vēlēsies noformēt īstermiņa aizdevumu neilgi pirms pārejas uz eiro, ir jāievēro tas, ka latos ņemta ātrā kredīta summa būs jāatdod eiro valūtā, konvertējot pēc oficiālā kursa. Tāpat pēc pārejas uz eiro 1.janvārī Ferratum Latvia piedāvātas aizdevuma summas tiks pielāgotas un noapaļotas līdz apaļiem eiro, lai klientiem būtu skaidrāks un saprotamāks mūsu piedāvājums."

Ferratum Latvia nepalielinās pakalpojumu cenas pēc pievienošanās eirozonai, jo ir par godīgu pāreju uz eiro un cenu līdz pēdējam eiro centam aprēķinās pēc oficiālajām eiro ieviešanas vadlīnijām.

Uzņēmums prognozē, ka no 1.janvāra varētu augt pieprasījums pēc lielākām aizdevumu summām. D.Horoņko: "Cenas preču un pakalpojumu tirgos uz papīra izskatīsies lielākas, un tas īstermiņā varētu sekmēt pieprasījumu pēc lielākām aizdevuma summām, taču tikai līdz adaptācijas perioda beigām - ilgtermiņā lielām izmaiņām tirgū nevajadzētu būt".

Būtiskākās izmaiņas īstermiņa kredītu tirgū varētu notikt gadījumā, ja uz eiro ieviešanas fona negodprātīgi uzņēmumi masveidā sāks celt preču un pakalpojumu cenas, kā rezultātā pieprasījums pēc īstermiņa aizdevumiem varētu pieaugt.

Par uzņēmumu:
Ferratum Group ir starptautiska mikrokredītu kompānija, kas darbojas finanšu jomā 20 valstīs un apkalpo vairāk nekā 1 500 000 klientu. SIA Ferratum Latvia piedāvā pakalpojumus Latvijā jau kopš 2007. gada un ir ieguvusi klientu un darījumu partneru uzticību ar drošiem un caurskatāmiem pakalpojumiem, profesionālu un ētisku rīcību, kā arī klientiem ērtiem un ātriem lēmumiem.

Ilona Krastiņa
SIA Alpha Baltic sabiedrisko attiecību projektu vadītāja
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

jūnijs 2018
P O T C P S Sv
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 222324
252627282930

Aktuālās ziņas

Mēbeļu izgatavošana