Digital Freedom Festival kopā ar vadošiem pasaules akceleratoriem 500 Startups un Rockstart meklēs reģiona labākos ...


public. foto
Digital Freedom Festival kopā ar vadošiem pasaules akceleratoriem 500 Startups un Rockstart meklēs reģiona labākos startup uzņēmējus


Digital Freedom Festival, turpinot sadarbību ar pasaules vadošo akceleratoru 500 Startups (ASV) un starptautisko uzņēmēju, investoru un mentoru apvienību Rockstart (Nīderlande), aicina sēklas (seed) stadijas startup uzņēmumus pieteikties konkursam (startup pitch). Pieteikšanās sacensībām - līdz š.g. 18. oktobrim, finālā iekļuvušie uzņēmumi tiks izziņoti š.g. 1. novembrī. Lielais fināls - Digital Freedom Festival Investoru dienas ietvaros š.g. 15. novembrī.

Digital Freedom Festival līdzdibinātāja un Latvijas Start-up uzņēmumu asociācijas Startin.lv valdes locekle Dagnija Lejiņa: “Esam gandarīti turpināt sadarbību ar mūsu uzticamajiem partneriem 500 Startups un Rockstart. Nokļūt pie 500 Startups ir kā nokļūt garas rindas priekšā. Tas vairo uzticību arī investoru acīs un dod nenovērtējamu personisko pieredzi un izaugsmi. Iesaku nešaubīties un piedalīties konkursā, jo 80% no uzvaras arī ir cīņa par uzvaru!”

500 Startups konkursam var pieteikties sēklas stadijas uzņēmumi ar izstrādātu produkta prototipu, kam veikti testi. Labākie 3-5 uzņēmumi, kuri izturēs pirmo atlases kārtu, iegūs iespēju prezentēt savu ideju vietējiem un starptautiskiem investoriem, medijiem un citiem festivāla apmeklētājiem. Uzvarētājs iegūs ceļazīmi uz fināla atlases kārtas interviju Silīcija ielejā iekļūšanai nākamajā akceleratora “iesaukumā”, lai cīnītos par iespēju iegūt pasaules klases mentoringu, 150 000 ASV dolāru finansējumu un dalību 4 mēnešu akcelerācijas programmā.

500 Startups partneris Marvin Liao: “Esmu liels Digital Freedom Festival cienītājs, un dalību šajā festivālā varu ieteikt jebkuram tehnoloģiju entuziastam. Tieši tāpēc 500 Startups ir festivāla atbalstītāju vidū jau trešo gadu!”

Pieteikuma anketa atrodama šeit.

Rockstart konkursam var pieteikties uzņēmumi, kas darbojas viedās pārvietošanās (Smart Mobility), enerģētikas vai mākslīgā intelekta nozarēs, ir izstrādāts produkta prototips un veikti tā testi.

Konkursa uzvarētāji iegūs iespēju piedalīties fināla atlases kārtā, iekļūšanai Rockstart 6 mēnešu programmā Nīderlandē. Akcelerācijas programmas ietvaros uzņēmums saņems 20 000 eiro naudas balvu, 80 000 eiro netiešo finansējumu par biroja telpu īri un mentoru atbalstu, kā arī vairāk nekā 50 dažādu citu atbalsta rīku, kuru kopējā vērtība ir aptuveni 100 000 eiro. Tāpat papildu programma ļaus pretendēt uz nākamajām investīcijām 500 000 – 1 miljona EUR apmērā.

Rockstart līdzdibinātājs un vadītājs Runs Teils (Rune Theill): “Digital Freedom Festival ir lieliski organizēts pasākums cilvēkiem, kas vēlas mainīt pasauli, novatoriem, radošiem domātājiem. Festivāla intīmā atmosfērā un estētiskā vide ir ideāli piemērota lietderīgu kontaktu veidošanai.”

Pieteikuma anketa Rockstart konkursam pieejama šeit.

Dalība konkursos dos iespēju pilnveidot savu ideju un prezentēšanas spējas, iegūt produkta novērtējumu no industrijas pārstāvjiem un ekspertiem, piekļūt pasaules mēroga kontaktiem un investoriem.

Atgādinām, ka pagājušajā gadā 500 Startups konkursa galvenie uzvarētāji bija Latvijas jaunuzņēmums Asya, savukārt Nīderlandes akceleratora Rockstart konkursā uzvaras laurus plūca CostPocket no Igaunijas.

Jaunuzņēmuma Asya izpilddirektots Ēvalds Urtāns uzsver: “Dalība Digital Freedom Festival mums deva plašu redzamību medijos, kontaktus pasaules vadošajās akcelerācijas programmās un daudz agrīno beta lietotāju pirms asya.ai lietotnes faktiskās palaišanas.”

 

Inga Tauriņa,
Digital Freedom Festival preses sekretāre
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

septembris 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
282930    

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums