LTRK aicina uz "Uzņēmēju dienām Zemgalē 2019" un biznesa forumu par inovācijām

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) aicina ikvienu apmeklēt "Uzņēmēju dienas Zemgalē 2019" un biznesa forumu "Inovācijas kā process – jauns domāšanas veids, kā attīstīt biznesu un sekmīgi konkurētu", kas notiks 26.aprīlī Zemgales olimpiskajā centrā, Kronvalda ielā 24.

Jau plkst. 11:00 tiks atklātas “Uzņēmēju dienas Zemgalē 2019”, kur piedalīsies Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš, LTRK prezidents Aigars Rostovskis, kā arī Citadele banka un Nodarbinātības Valsts aģentūras pārstāvji.

Savukārt jau 12:00 sāksies biznesa forums, ko moderēs LTRK valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš. Vispirms ar prezentāciju par Latvijas ekonomikas iespējām un izaicinājumiem 2019. gadā uzstāsies bankas Citadele ekonomists Mārtiņš Āboliņš. Par atbildības kultūru un četrām inovatīvām domāšanas prasmēm stāstīs organizāciju psihologs, personāla vadības konsultants un treneris Uldis Pāvuls, bet pēc tam par viedo tehnoloģiju lietojumu Jelgavas pilsētā uzstāsies pilsētas pašvaldības operatīvās informācijas centra vadītājs Gints Reinsons. Ar prezentāciju uzstāsies arī Inovāciju Tehnoloģiju centra Izpētes nodaļas vadītāja Līga Brasliņa, lai stāstītu par inovācijām mazajiem un vidējiem uzņēmumiem un to ieviešanas iespējām. Savukārt “ELKO EP Baltics” vadītājs Gļebs Kiseļovs runās par ēku automatizācijas risinājumiem, ko piedāvā šis modernais laikmets un pieejamās tehnoloģijas, laužot stereotipus, uzsverot praktisko pielietojumu, ieguvumu un potenciālo ietaupījumu no šo risinājumu ieviešanas.

Biznesa foruma “Inovācijas kā process – jauns domāšanas veids, kā attīstīt biznesu un sekmīgi konkurētu” pirmās daļas noslēgumā paredzēta paneļdiskusija ar ekspertiem, aicinot klātesošos uzdot arī sev interesējošos jautājumus.

Otro daļu moderēs Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras Jelgavas biznesa inkubatora vadītājs Ņikita Kazakevičs. Ar ekspertiem - praktiķiem plānots diskutēt par praktiskām inovācijām un pārmaiņu vadību jeb uzņēmēju pieredzi ieviešot jaunus risinājumus un tehnoloģijas, lai piedāvātu tirgū unikālus un vēl nebijušus produktus.

“Lai arī uzņēmēji arvien biežāk izjūt darbaspēka nepietiekamību, ne visi veic pietiekamus uzlabojumus, kas iespējams ieviešot jaunas tehnoloģijas, tādēļ būtiski runāt un diskutēt par to, kas pieejams tirgū, lai ikviena kompānija spēj kļūt produktīvāka un efektīvāka, veicinot savu izaugsmi,” saka LTRK prezidents Aigars Rostovskis, piebilstot, ka biznesa foruma mērķis ir identificēt problēmas, kas skar uzņēmumus, lai palīdzētu meklēt veiksmīgākos risinājumus.

Noslēdzot biznesa forumu, ikvienam būs iespēja piedalīties starpreģionālajā kontaktbiržā, aicinot aktīvi iesaistīties uzņēmējus gan no Rīgas, gan Zemgales.

“Uzņēmēju dienas Zemgalē 2019” jau sesto gadu pēc kārtas pulcēs uzņēmējus no Zemgales reģiona un visas Latvijas, kur 26.aprīlī paredzēts biznesa forums un uzņēmēju izstāde ar iespēju prezentēt savus jaunākos produktus un pakalpojumus, bet otrajā dienā tiek organizēta plaša kultūras programma. LTRK rīko uzņēmēju dienas katru gadu visos Latvijas reģionos – Kurzemē, Zemgalē, Vidzemē un Latgalē.

Aicinām forumam reģistrēties laikus, izmantojot tiešsaistes rīku: https://www.mitto.me/uznemejudienas-zemgale-2019/programma. Plašāka informācija www.chamber.lv

 

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) ir politiski neitrāla uzņēmēju biedrība, kurā apvienojušies visu Latvijas reģionu un tautsaimniecības nozaru mikro, mazie, vidējie un lielie uzņēmumi. Pēc biedru skaita LTRK ir lielākā uzņēmēju biedrība, kurā apvienojušies vairāk nekā 2500 individuāli biedri un vairāk nekā 60 uzņēmēju biedrības. LTRK individuālo biedru – uzņēmumu – apgrozījums 2017.gadā pārsniedza 14,8 miljardus eiro.

LTRK pārstāv savu biedru - uzņēmēju intereses valsts un pašvaldību institūcijās, cīnoties par labāku biznesa vidi, kā sniedz praktisku atbalstu saviem biedriem, palīdzot celt uzņēmumu konkurētspēju, kā arī atrast jaunus sadarbības partnerus Latvijā un ārvalstīs.

LTRK ir pilntiesīga starptautiskā tirdzniecības un rūpniecības kameru tīklojuma - vairākus gadu simtus darbības pieredzi uzkrājušo un daudzu miljonu visas pasaules uzņēmēju apvienojošo Eiropas Tirdzniecības un rūpniecības kameru asociācijas (EUROCHAMBRES) un Starptautiskās Tirdzniecības palātas (ICC) - biedre.

Biedrība ir viena no vecākajām Latvijas nevaldības organizācijām – LTRK ir uzņēmēju balss un atbalsts jau 80.gadu!


 

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

septembris 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24252627
282930    

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums