Valsts prezidents tiekas ar Tiesību zinātņu pētniecības institūta pārstāvjiem


Foto autors: Ilmārs Znotiņš, Valsts prezidenta kanceleja.
15. janvārī Valsts prezidents Egils Levits Rīgas pilī tikās ar biedrības "Tiesību zinātņu pētniecības institūts" (TZPI) pārstāvjiem, lai pārrunātu aktualitātes biedrības darbā tiesiskas valsts veicināšanā.

Puses diskutēja par nepieciešamību aktualizēt Latvijas Republikas Satversmes 8. nodaļas komentārus, tos papildinot ar jaunāko tiesu praksi, kā arī par zinātniskas konferences “Bankas mainīgajā pasaulē” organizēšanu, kurā vienkopus piedalītos pētnieki, eksperti un valsts amatpersonas no tiesībzinātnes, finanšu, ekonomikas un digitālo tehnoloģiju jomām.

Tikšanās laikā Valsts prezidentam tika pasniegts biedrības “Tiesību zinātņu pētniecības institūts” goda biedra diploms par ieguldījumu pilsoniskās sabiedrības stiprināšanā, Latvijas nacionālās tiesību sistēmas skaidrošanā un sabiedrības izglītošanā tiesībzinātnes jomā.

Ar Valsts prezidentu Egilu Levitu tikās TZPI valdes priekšsēdētājs prof. dr. iur. Ringolds Balodis, TZPI biedrs Latvijas Universitātes Juridiskās fakultātes Civiltiesību zinātņu katedras vadītājs asoc. prof. dr. iur. Jānis Kārkliņš, Banku augstskolas prorektors Andris Nātriņš un Latvijas Zvērinātu advokātu padomes priekšsēdētājs dr. iur. Jānis Rozenbergs.

Valsts prezidenta kanceleja
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

jūlijs 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4 5
6 7 8 9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums