Edgars Rinkēvičs atklāj Eiropas informācijas dienu


foto;Ārlietu ministrija
2019. gada 25. novembrī Eiropas Savienības mājā norisinājās Eiropas informācijas diena "Zaļi. Digitāli. Sociāli", kuru ar uzrunām atklāja ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs, Eiropas Parlamenta biroja Latvijā vadītāja Marta Rībele un Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā vadītāja pienākumu izpildītājs Andris Kužnieks.

Eiropas Savienības informācijas sniedzēji no visas Latvijas tika informēti par Eiropas Savienības aktuālajiem jautājumiem. E. Rinkēvičs atklāšanas uzrunā norādīja: “ “Zaļi. Digitāli. Sociāli” saskan arī ar Latvijas redzējumu, kurp Eiropas Savienībai virzīties. Mums jāņem vērā, ka globālie izaicinājumi ienes jaunas vēsmas arī Eiropas Savienības daudzgadu budžeta sarunās. Klimatneitralitātes sasniegšana būs izaicinājums visām ES dalībvalstīm, to vidū arī Latvijai, tāpēc ir būtiski nodrošināt atbalsta mehānismus. Jo ātrāk spēsim pielāgoties jaunajām tendencēm, jo lielākas iespējas pavērsies Latvijai piesaistīt papildu finansējumu.”

Eiropas informācijas dienas mērķis ir interaktīvā veidā sniegt aktuālāko informāciju par ES jautājumiem un veicināt ES informācijas sniedzēju pieredzes apmaiņu.

Informācijas diena pulcēja valsts un pašvaldību ES informācijas un komunikācijas kontaktpersonas, ES informācijas punktu (ESIP), Europe Direct informācijas centru (EDIC), ES info tīklu darbiniekus, NVO pārstāvjus un viedokļu līderus. To rīko Ārlietu ministrija, Eiropas Parlamenta birojs Latvijā un Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā.

Ārlietu ministrija
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

jūlijs 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4 5
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums