Valsts prezidents novērtē Tiesu administrācijas darbu tiesu modernizācijas un e-pakalpojumu attīstībā


foto;Valsts prezidenta kanceleja
22. novembrī Valsts prezidents Egils Levits Rīgas pilī tikās ar Tiesu administrācijas vadību un pārrunāja iestādes līdzšinējo darbību un ieceres tiesu modernizācijas un e-pakalpojumu attīstībā.


Foto autors: Ilmārs Znotiņš, Valsts prezidenta kanceleja

Diskutējot par e-pakalpojumu ienākšanu tiesu darbā, Valsts prezidents atzinīgi novērtēja Tiesu administrācijas progresīvo darbību sabiedrībai sniegto pakalpojumu modernizēšanā (izstrādātas dažādas informācijas sistēmas, virtuālais asistents Justs), par ko Tiesu administrācija saņēmusi arī starptautisku atzinību – Eiropas publiskās pārvaldes balvu un Eiropas Komisijas īpašo balvu “Temīdas kristāla svari”. “Tiesu administrācija ar saviem novatoriskajiem risinājumiem ir avangardā, tādējādi starptautiskā mērogā izceļot Latvijas valsts pārvaldi,” norāda E. Levits.

Tikšanās laikā tika pārrunāts arī Tiesu administrācijas paveiktais, lai veicinātu tiesu komunikāciju ar sabiedrību. E. Levits uzsvēra, ka mūsdienās pieņemto nolēmumu skaidrošanā arvien nozīmīgāka ir tieši tiesnešu komunikācija ar medijiem un sabiedrību, tādējādi veicinot iedzīvotāju izpratni par tiesu sistēmas darbu.

Valsts prezidenta kanceleja
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

maijs 2020
P O T C P S Sv
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 293031
       

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums