Moldovas iekšējā audita speciālisti Latvijā gūst pieredzi risku vadībā

No 14. līdz 18. oktobrim projekta "Efektīva iekšējās kontroles sistēmas un iekšējā audita turpmāka attīstība Moldovas Republikā" ietvaros Finanšu ministrija (FM) uzņem Moldovas Republikas valsts pārvaldes iekšējos auditorus un pārstāvjus no Centrālās harmonizācijas vienības (CHU). Iekšējie auditori dalās savā pieredzē iekšējā audita, risku vadības un pašnovērtējuma veikšanas jomā. Rezultātā plānots uzlabot un stiprināt Moldovas pārstāvju kapacitāti.

FM Iekšējā audita departamenta organizētā vizītē Latvijā notiek sanāksmes, diskusijas un pieredzes apmaiņa ar Latvijas valsts un pašvaldību institūcijām, kas ir atbildīgas par iekšējās kontroles sistēmas izstrādi, koordinēšanu un ieviešanu, stratēģisko plānošanu, budžeta plānošanu un izlietojumu, kā  arī iekšējā audita politikas izstrādi un ieviešanu. Tās ir FM, Valsts kase, Valsts ieņēmumu dienests, Valsts kontrole, Ārlietu ministrija, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija, Izglītība

Tikšanās un diskusijas ar valsts pārvaldes iekšējiem auditoriem un pašvaldību pārstāvjiem organizētas, lai veicinātu izpratni par iekšējā audita un iekšējās kontroles sistēmas lomu valsts pārvaldē.

Projekta ietvaros tiks attīstīta sadarbība starp abu valstu finanšu institūcijām un vienlaikus veicināta iekšējās kontroles sistēmas attīstība Moldovas Republikā.

Projekts 2019. gadā saņēmis Ārlietu ministrijas finansējumu no attīstības sadarbības budžeta.

FINANŠU MINISTRIJA
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

oktobris 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 3031

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums