Z. Kalniņa-Lukaševica: augstu novērtējam Melnkalnes dalību NATO kaujas grupā Latvijā


foto; Ārlietu ministrija
2019. gada 15. oktobrī Ārlietu ministrijas parlamentārā sekretāre Zanda Kalniņa-Lukaševica tikās ar Melnkalnes parlamenta Starptautisko attiecību un emigrācijas lietu komisijas delegāciju. Tikšanās laikā parlamentārā sekretāre un delegācijas priekšsēdētājs Andrijs Nikoličs (Andrija Nikolić) apsprieda Latvijas un Melnkalnes divpusējās attiecības, drošības politikas jautājumus un Melnkalnes eiroatlantisko virzību.

Tikšanās laikā parlamentārā sekretāre atzīmēja abu valstu labās attiecības un pauda gandarījumu par aktīvo parlamentāro sadarbību. Sarunā tika izteikta īpaša pateicība Melnkalnei par dalību NATO daudznacionālajā kaujas grupā Ādažu militārajā bāzē. “Mēs augstu novērtējam Melnkalnes dalību Kanādas vadītājā NATO kaujas grupā Latvijā, jo tas ir būtisks ieguldījums gan Latvijas, gan reģiona, gan visas alianses drošībā,” teica Z. Kalniņa-Lukaševica.

Latvijas puse novērtēja Melnkalnes stingro apņēmību virzīties tālāk eiroatlantiskās integrācijas ceļā un uzsvēra atbalstu turpmākam Melnkalnes integrācijas procesam ES. “Mērķis pievienoties ES ir spēcīgs pozitīvu pārmaiņu virzītājspēks Melnkalnē un kopumā Rietumbalkānu reģionā. Latvija kā pilntiesīga ES dalībvalsts jau 15 gadus aktīvi dalās eirointegrācijas pieredzē un ir atvērta piedāvāt savu ekspertīzi un pieredzi arī Melnkalnei”, norādīja Z. Kalniņa-Lukaševica.

Ārlietu ministrija
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

oktobris 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 293031

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums