Latvijā rīkoti pasākumi iegūst lielāko atzinību Baltijas-Ziemeļvalstu balvu konkursā


public. foto
15 balvu kategorijās deviņu valstu konkurencē Latvijas pasākumu profesionāļi pārveduši mājās sešas Baltijas un Ziemeļvalstu pasākumu konkursa Baltic-Nordic Event Awards balvas. Uzvara gūta piecās dažādu pasākumu kategorijās, kā arī iegūta nozares mediju specbalva par drosmīgākajām un radošākajām idejām nozarē. Latvijas pasākumu nozare deviņu valstu konkurencē ieguva lielāko apbalvojumu skaitu.

Baltijas un Ziemeļvalstu pasākumu konkursā kopumā tika pieteikti 127 dažāda veida pasākumi 15 dažādās pasākumu kategorijās no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Zviedrijas, Norvēģijas, Polijas, Krievijas, Vācijas un Somijas. Finālam kvalificējās un klātienē tika prezentēti 45 labākie pasākumi. No tiem deviņu valstu konkurencē piedalījās un uzvarēja tādi Latvijā radīti pasākumi kā:

  • Labākais korporatīvais pasākums: uzņēmuma 3K Management organizētais iekšējās komunikācijas pasākums Enlightened by Accenture

  • Labākais sporta pasākums: biedrības Engures sportam rīkotā taku skrējiena seriāla Stirnubuks 2018. gada sezona

  • Labākās svinības: radošās apvienības Skudras metropole realizētās uzņēmuma Ošukalns 25 gadu jubilejas svinības

  • Labākais festivāls: Komunikācijas aģentūras rīkotais pirmais Fizikas festivāls Latvijā FIZMIX Eksperiments 2018

  • Labākais kultūras pasākums: Latvijas Nacionālā kultūras centra radītā multimediālā deju lielizrāde Abas malas

  • Nozares mediju specbalvu kā labāko ideju radītājs visu valstu konkurencē ieguva radošā apvienība Skudras metropole

Baltic-Nordic Event Awards balvai kā uzvarētājs katrā kategorijā tika izvēlēts viens no trim finālistiem, starptautiskai žūrijas komandai vērtējot klātienē organizatora pārstāvja trīs minūšu pasākuma prezentāciju, kā arī iepriekš iepazīstoties ar tā pamatotu, konkursa kritērijiem atbilstošu aprakstu un projekta vizualizācijām.

Pasākuma žūrijas locekļu vidū bija vadošie mārketinga, sabiedrisko attiecību un pasākumu nozares profesionāļi no tādiem uzņēmumiem kā ''Ericsson'', ''Finnair'', ''Volvo Car Group'', ''MasterCard'', ''airBaltic'', “Nordea”, “Paulig Coffee”, “Tallink” u.c.

Baltijas-Ziemeļvalstu pasākumu balvu konkurss Baltic-Nordic Event Awards pulcē vienkopus Baltijas jūras reģiona valstu pasākumu profesionāļus, producentus, konferenču rīkotājus, prezentāciju organizatorus un komunikācijas pasākumu profesionāļus. Šis pasākums ir vienīgais šāda veida notikums Baltijas jūras reģionā.

LaPPA
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

augusts 2020
P O T C P S Sv
1 2
3 4 5 6789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums