Ģirģens: "Mans mērķis ir strādāt valsts labā, lai panāktu konkrētus rezultātus"


foto;skaties.lv
Piektdien, 29. martā, iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens iepazīšanās vizītē apmeklēja Valsts policijas Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldi, kur tikās ar pārvaldes vadību un darbiniekiem, lai iepazīstos ar speciālistu darba ikdienu un specifiku.

Tikšanās laikā tika pārrunāti dažādi jautājumi, kas skar Valsts policijas struktūrvienību darbību, tajā skaitā arī sadarbību ar citām iestādēm gan Latvijā, gan ārvalstīs.

“Iekšlietu ministrija stiprinās jūs un palīdzēsim kā vien varam. Mans mērķis ir strādāt valsts labā, lai panāktu pēc iespējas labākus rezultātus konkrētajā jomā,” tiekoties ar pārvaldes vadību uzsvēra ministrs.

Iekšlietu ministrs pateicās par izmeklētāju un visas komandas darbu, uzsverot nepieciešamību sadarboties ar citiem speciālistiem. S. Ģirģens arī atzinīgi vērtēja pārvaldes pausto, ka analītiskais darbs ir nozīmīgs visos struktūras līmeņos, lai sekmīgāk un operatīvāk spētu nodrošināt efektīvu krimināllikuma normu piemērošanu un krimināltiesisko attiecību taisnīgāku noregulējumu bez neattaisnotas iejaukšanās personas dzīvē.

Iekšlietu ministrija
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

septembris 2019
P O T C P S Sv
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 1819202122
23242526272829
30      

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli