Apbalvos Latvijas lielākos nodokļu maksātājus 2018.gadā


foto;plz.lv
Šī gada 18. aprīlī VID administratīvajā ēkā Talejas ielā 1, Rīgā notiks jau XXII Valsts ieņēmumu dienesta Lielo nodokļu maksātāju apbalvošanas pasākums. Lai veicinātu sadarbību un pateiktos 2018.gada lielākajiem nodokļu maksātājiem, finanšu ministrs Jānis Reirs un Valsts ieņēmumu dienesta ģenerāldirektore Ieva Jaunzeme pasniegs balvas un atzinības rakstus 2018.gada lielākajiem nodokļu maksātājiem divdesmit divās dažādās nominācijās.

Šogad balvas tiks pasniegtas katra Latvijas reģiona lielākajam nodokļu maksātājam mazo, vidējo un lielo nodokļu maksātāju grupā, lielākajam katra reģiona darbaspēka nodokļu maksātājam, lielākajam savas produkcijas eksportētājam, kā arī darba devējam ar straujāko vidējo darba ņēmēju pieaugumu 2018.gadā, salīdzinot ar 2017.gadu.

VID ģenerāldirektore Ieva Jaunzeme norāda, ka Lielo nodokļu maksātāju apbalvošanas pasākums ir reize, kad pateikt paldies uzņēmējiem, kuri ar savu darbu ir gādājuši, lai valsts budžetā būtu līdzekļi daudz dažādu vajadzību apmierināšanai. “Tieši pateicoties godprātīgiem nodokļu maksātājiem, mēs varam atļauties palielināt dažādiem mērķiem atvēlētos līdzekļus, tiecoties uz to, lai Latvija būtu turīga valsts,” tā I. Jaunzeme.

Apbalvošanas pasākumā tradicionāli ir aicināti būt klāt arī VID sadarbības partneru – Latvijas Darba devēju konfederācijas, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras, Latvijas Nodokļu konsultantu asociācijas, Ekonomikas ministrijas, Latvijas Pašvaldību savienības, Ārvalstu investoru padomes Latvijā un Latvijas Zinātņu akadēmijas pārstāvji.

2018.gada lielāko nodokļu maksātāju apbalvošanas nominācijas un izvērtēšanas kritēriji ir noteikti speciāli tam izstrādātajā nolikumā, kas pieejams VID tīmekļa vietnē sadaļā “Uzņēmumiem/Labā prakse uzņēmējiem/Lielāko nodokļu maksātāju apbalvošana”.

Lielākie nodokļu maksātāji tiks godināti jau divdesmit otro gadu.

Valsts ieņēmumu dienests
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

augusts 2020
P O T C P S Sv
1 2
3 4 5 6 789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums