"Nosvērti un laimīgi": dubultais superfināls PBK

Sestdien, 18. maijā, Pirmā Baltijas kanāla (PBK) skatītājus gaida uzreiz divi vērienīgu projektu fināli. Pirmkārt, tiks noskaidrots TV šova "Nosvērti un laimīgi" uzvarētājs. Otrkārt, uzzināsim vietējā Latvijas konkursa "Izmēram ir nozīme" veiksminiekus. Šie TV skatītāji mēģina atkārtot šova "Nosvērti un laimīgi" varoņu panākumus.

18 nedēļas PBK projekta "Nosvērti un laimīgi" dalībnieki cītīgi un intensīvi cīnījās ar savu lieko svaru. Pārvarot kārdinājumus, fiziskās un morālās grūtības, viņi soli pa solim tuvojās savam sapnim par skaistu un slaidu ķermeni, fizisko veselību un iespēju dzīvot normālu dzīvi. Pirms šova sākuma dažiem no viņiem bija pat grūti pārvietoties.

Ir zināmi divi finālisti-vīrieši, kuri cīnīsies par uzvaru. Trešo finālistu noteiks skatītāji, balsojot par vienu no divām dalībniecēm, kurām pēdējā svēršanās reizē bija sliktāki rezultāti nekā vīriešiem. Kura no meitenēm iesaistīsies cīņā par uzvarētāja titulu, uzzināsim jau sestdien, 18. maijā, TV šova grandiozā fināla laikā, plkst. 17:25 PBK ēterā.


Noslēguma sērijā skatītājus sagaida tikšanās ar visiem dalībniekiem, kuri sezonas gaitā piedalījušies šovā. Visu šo laiku viņi turpināja strādāt treneru uzraudzībā un ievēroja diētu, ar katru dienu zaudējot svaru un kļūstot pievilcīgāki. Arī viņu pārsteidzošās pārvērtības redzēsim sestdienas raidījumā.

Galvenā intriga, protams, ir šova uzvarētāja vārds. To noteiks finālistu svēršanās. Kā zināms, finālistu svars projektā tiek aprēķināts procentuāli attiecībā pret viņu sākotnējo svaru. Tādējādi visu izšķirs tieši procenti. Neticami, bet fakts! – projekta laikā visi 20 dalībnieki kopumā ir nometuši vairāk par tonnu liekā svara, konkrēti – 1044 kg.

Vienlaicīgi ar minētā TV šova dalībniekiem ar kilogramiem varonīgi cīnījās arī PBK un REN TV Baltija skatītāji. Tas risinājās ārpus ētera projektā "Nosvērti un laimīgi: Izmēram ir nozīme" sadarbībā ar "Veselības Centru 4".

Tievēt gribošie rīdzinieki tika sadalīti divās grupās. Pamatgrupai palīdzēja klīnikas "4. Dimensija" un "Wellslim centrs" speciālisti. Otrā – papildus grupa – ar lieko svaru cīnījās pēc populārās Dukana metodes ar kafejnīcas "Diētika" atbalstu.

8 nedēļu laikā 10 Latvijas interesentiem kopā ir izdevies zaudēt vairāk par centneru – 123,1 kg, kas vidēji ir 12,3 kg uz cilvēku. Tas ir iespaidīgs rezultāts, bet fināla svēršanās vēl ir priekšā.

Tāpēc gala skaitlis būs vēl lielāks. Kurš kļūs par konkursa "Izmēram ir nozīme" uzvarētāju, uzzināsim sestdien, 18. maijā, plkst. 17:20, "Konkursa dienasgrāmatas" pēdējā raidījumā, kas būs skatāms PBK ēterā tieši pirms šova "Nosvērti un laimīgi" sākuma.

Konkursa "Izmēram ir nozīme" fināls – 18. maijā plkst. 17:20, šova "Nosvērti un laimīgi" fināls – plkst. 17:25.

www.1bma.lv
Ģertrūdes 10/12-34, Rīga,
LV-1010

Edžus Vējiņš
„Baltic Media Alliance” preses-sekretārs
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Mēbeļu izgatavošana