Valsts policija un "Summer Sound" organizatori aicina festivāla apmeklētājus rūpēties par savu drošību

Nedēļas nogalē, 2. un 3. augustā Liepājā norisināsies ikgadējais mūzikas festivāls "Summer Sound". Kā ierasts plašu publisku pasākumu laikā, arī šajā festivālā gan Valsts policijas, gan Liepājas pilsētas Pašvaldības policija strādās pastiprinātā režīmā, lai pasākuma norises vietā nodrošinātu sabiedrisko kārtību. Policisti uzraudzīs ceļu satiksmes drošību un nodrošinās sabiedrisko kārtību gan Liepājā, gan pasākuma norises vietā.

Valsts policija aicina festivāla apmeklētājus ievērot apsardzes darbinieku prasības un sadarboties ar festivāla rīkotājiem un policijas darbiniekiem, lai nebojātu savu un apkārtējo festivāla apmeklēšanas pieredzi. Tāpat Valsts policija festivāla laikā rūpīgi sekos tam, vai netiek lietotas vai realizētas narkotiskas vielas. Šim procesam palīdzēs piesaistītie Valsts policijas un Valsts ieņēmuma dienesta muitas pārvaldes kinologi.

Pasākuma norises vietā aicinām apmeklētājus īpaši parūpēties par savu bērnu drošību, neatstājot viņus bez uzraudzības, kā arī iepriekš pārrunājot rīcību, gadījumā, ja bērns no vecākiem tomēr nošķiras. Šādā gadījumā nekavējoties jāvēršas pēc palīdzības pie policijas, apsardzes darbiniekiem vai pasākuma organizatoriem. Valsts policijas amatpersonas abas festivāla dienas no pulksten 19.00 līdz agram rītam atradīsies koncertdārzā “Pūt, vējiņi!”. Ja gadījumā bērns nav iegaumējis vecāku telefona numuru, aicinām būt radošiem un telefona numuru atstāt viņam zināmā vietā – vai tā ir no papīra vai cita materiāla izgatavota rokassprādze, uz kuras uzrakstīts telefona numurs vai vienkārši kabatā salocīta zīmīte.

Tā kā festivālu svinēšana neizslēdz arī alkoholisko dzērienu lietošanu, aicinām jau iepriekš parūpēties par to, kādā veidā droši nonāksiet mājās. Tāpat atgādinām, ka peldēties alkohola reibumā ir ne mazāk riskanti kā vadīt transportlīdzekli, jo sekas nav prognozējamas. Jāatzīmē, ka atrašanos stiprā alkohola reibumā var izmantot arī garnadži, kuri šādus pasākumus nereti apmeklē, lai iedzīvotos uz atpūtnieku rēķina. Tādēļ aicinām festivāla apmeklētājus parūpēties par mantu drošību, neatstājot bez uzraudzības somas un citas personīgās mantas. Īpaši aicinām izvērtēt vai uz pasākumu nepieciešams ņemt līdzi vērtīgas lietas.

“Jebkura masu pasākuma svarīgākā lieta ir drošība, tāpēc katru gadu sadarbojamies ar profesionāļiem gan no Valsts policijas, gan apsardzes firmām un citiem dienestiem, lai nodrošinātu patīkamu festivāla apmeklēšanas pieredzi ikvienam festivāla viesim. Tāpat arī aicinām cilvēkus nepārvērtēt savus spēkus baudot atpūtu un lietojot alkoholiskos dzērienus, aicinām cienīt vienam otru un konfliktsituācijas risināt mierīgā ceļā. Mūsu festivālā ir gaidītas arī ģimenes ar bērniem, tāpēc vecākiem ir jābūt īpaši uzmanīgiem, lai ļaužu pūlī jaunākie ģimenes locekļi nenoklīstu un nepazustu. Savukārt tiem, kuri nakšņo telšu pilsētiņā atgādinām, ka teltīs nevajadzētu atstāt vērtīgas lietas bez uzraudzības. Domājot par to, lai festivālā pazaudētās mantas atrastu savus saimniekus, festivāla informācijas stendā darbosies pazaudēto un atrasto mantu punkts. Pēc pasākuma norises beigām, festivāla laikā pazaudētās mantas tiks nodotas Valsts policijas Liepājas iecirknim Bāriņu ielā 3, kur īpašnieks tās varēs saņemt atpakaļ.” informē festivāla organizators Uldis Pabērzis.

Tāpat aicinām rēķināties ar satiksmes ierobežojumiem, ceļu remontdarbiem un citiem ārkārtas apstākļiem un tādēļ vēlams uz pasākumiem doties savlaicīgi. Savukārt norises vietas vietējos iedzīvotājus aicinām būt saprotošiem pret dažādiem satiksmes ierobežojumiem un apgrūtinājumiem. Satiksmes ierobežojumi būs Kūrmājas prospektā, Uliha un Roņu ielās. Lūdzam sekot teritorijā izvietotajām norādēm.

 

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvalde
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

jūlijs 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4 5
6 7 89101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums