Augusta svētdienās "Bērnu rīti" programmu turpina Liepājas ceļojošais cirks "Beztemata"


Bernu-riti public.foto
Vasaras svētdienās par tradīciju kļuvuši "Bērnu rīti", kas Jūrmalas parkā ierasti kuplā skaitā pulcē liepājnieku ģimenes. Augusta svētdienās no pl. 12.00 Jūrmalas parkā bezmaksas pasākumu programma turpināsies ar Liepājas ceļojošā cirka "Beztemata" priekšnesumiem.

Pasākumu sērijas "Bērnu rīti" ietvaros ģimenes ir aicinātas pavadīt jūlija svētdienas ģimeniskā atmosfērā kopā ar Liepājas ceļojošo cirku “Beztemata”. Ceļojošais cirks četras augusta svētdienas ar dažādām aktivitātēm, improvizācijām un vizuālām darbnīcām iepriecinās, izklaidēs un izglītos bērnus un viņu vecākus.

Svētdien, 4. augustā ceļojošais cirks “Beztemata” improvizētā ceļojumā “Apkārt pasaulei kopā ar ceļojošo cirku” pastāstīs par to, kur un kāpēc ir radies cirks. Uzvedumu caurvīs jautri cirka priekšnesumi un dažādas aktivitātes, kurās iesaistīties aicināti arī skatītāji. Tostarp vizuālajās darbnīcās tiks darināta cirka burvju kārts.

Svētdien, 11.augustā ceļojošais cirks “Beztemata” piedāvās vienreizēju iespēju pabūt kopā ar cirka māksliniekiem improvizētā cirka nometnē. Savukārt, vizuālajā darbnīcā varēs veidot žonglēšanas bumbiņas.

Svētdien, 18.augustā ceļojošais cirks “Beztemata” kopā ar mazajiem skatītājiem un viņu vecākiem kopā veidos cirka izrādi “Grandiozā cirka pirmizrāde”. Paralēli darbosies arī grima darbnīca.

Svētdien, 25.augustā ceļojošais cirks “Beztemata” gatavosies 1.septembrim uzvedumā “Dr.paed. cirka profesoriem”. Izrādē trīs cirka "profesori" savā starpā sacentīsies cirka triku gudrībās. Vizuālajā darbnīcā varēs veidot burvju maciņus.

Informējam, ka pasākums tiks fotografēts un/vai filmēts. Apmeklējot šo pasākumu, apmeklētāji piekrīt foto un video uzņemšanai pasākuma laikā un publiskai izvietošanai reklāmas nolūkos. Lūdzam ņemt vērā, ka sliktu laikapstākļu dēļ pasākums var tikt atcelts.

Liepājas pilsētas Kultūras pārvalde
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

augusts 2020
P O T C P S Sv
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums